Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalKalki termotransferowe - sprzedaż, export UK, DE.pl
Share Print Download PDF
Company address who announced the offer
PIOTR JANIAK
95-040 KOLUSZKI
GŁOWACKIEGO 6A M7
Poland
Contact person
Piotr Janiak
trade.gov.pl@ribbonttr.com
Phone: 693828406
https://ribbonttr.com

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Description of the contract

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment kalek termotransferowych, które znane są również jako folie termotransferowe, ribbon, taśmy transferowe, kalki barwiące lub taśmy barwiące. Razem określamy je jako kalki TTR – poliestrowe folie powlekane barwnikiem, które wykorzystuje się do nanoszenia dowolnych informacji na etykiety.

Nasze kalki termotransferowe są przeznaczone do wykorzystania w każdej drukarce etykiet. Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów nasze produkty są w pełni bezpieczne i zapewniają maksymalną ochronę głowicy drukującej.

Marka Ribbon TTR jest częścią Lagraf Group i została stworzona, aby dostarczać najwyższej jakości taśmy termotransferowe dla firm na całym świecie.

Oferujemy termotransferowe:
- kalki woskowe
- kalki żywiczne
- kalki woskowo żywiczne
- kalki kolorowe
- kalki krawędziowe
- kalki smart date

Częstym problemem w naszej branży i u naszej konkurencji są produkty niskiej jakości i długi czas oczekiwania. U nas nie martwisz się o nic. Oferujemy Ci taśmy transferowe godne Twojego biznesu. To wysokojakościowe produkty dostępne od ręki i z darmową próbką. Nawet jeśli w danym momencie nie będziemy mieć na stanie danego rozmiaru taśmy – czekasz tylko raz, a następnie zlecenie zrealizujemy w mgnieniu oka.

Wejdź na naszą stronę i zamów bezpłatną rolkę taśmy termotransferowej do testów:
https://ribbonttr.com/


CPV


  • Printed matter and related products
Offer type
Cooperatio
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
13.10.2020
Valid from
16.04.2020
Industries
Farmacja i biotechnologia, Produkcja mebli, AGD, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Sektor kreatywny, Przemysł chemiczny i kosmetyczny,
Currency
PLN
Purchasers from abroad
NO