Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Wizyty studyjne touroperatorów i dziennikarzy
Oferta wsparcia

Wizyty studyjne touroperatorów i dziennikarzy

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeśli zależy Ci na bezpośrednim promowaniu konkretnej usługi związanej z obsługą ruchu turystycznego (zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje, transport, pilotaż, itp.) do odbiorców z konkretnego rynku, to wizyty studyjne mogą być dla Ciebie interesującym narzędziem.

Korzyści

W celu realizacji programu pobytu dziennikarzy, touroperatorów lub innych partnerów w Polsce POT nawiązuje kontakt z usługodawcami turystycznymi. Udział w organizacji podróży jako jeden z usługodawców umożliwi Ci bezpośrednie dotarcie do Twoich potencjalnych klientów, nawiązanie bardziej bezpośredniego kontaktu z grupą i tym samym najlepsze zaprezentowanie swojej oferty.

Realizacja

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie organizacji podróży studyjnych, to skontaktuj się z Działem Rynku Zagranicznych Departamentu Marketingu POT, wysyłając swoją ofertę na adres kontaktowy.

Data

Wizyty studyjne organizowane są w POT przez cały rok. Jeżeli interesuje Cię promocja wśród grupy docelowej z konkretnego rynku zagranicznego, skontaktuj się bezpośrednio z Działem Rynków Zagranicznych.

Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna

ul. Młynarska 42, V i VI piętro, 01-171 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.