Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Warsztaty branżowe
Oferta wsparcia

Warsztaty branżowe

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeżeli chciałbyś pozyskać nowe kontakty na wybranym rynku i poznać nowych potencjalnych partnerów biznesowych, to udział w warsztatach organizowanych przez POT jest do tego świetną okazją. Do udziału w warsztatach POT zaprasza touroperatorów lub innych interesariuszy, którzy poszukują partnerów na naszym rynku.

Korzyści

Dzięki udziale w warsztatach branżowych zyskasz dostęp do bazy wybranych przedsiębiorców z rynku docelowego, a także zyskasz unikalną możliwość bezpośredniej rozmowy z potencjalnym partnerem. Podczas tego typu spotkań masz możliwość zaprezentowania swojej oferty, a także odbycia rozmów stolikowych z partnerami z zagranicy. Stwarza to doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów.

Realizacja

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą w zakresie udziału w warsztatach branżowych, skontaktuj się z Działem Rynku Zagranicznych Departamentu Marketingu POT. Dołącz do wiadomości opis swojego przedsiębiorstwa/usługi, a także informację którym rynkiem jesteś zainteresowany.

Data

Warsztaty organizowane są w POT przez cały rok. Jeżeli interesuje Cię promocja wśród grupy docelowej z konkretnego rynku zagranicznego to skontaktuj się bezpośrednio z Działem Rynków Zagranicznych.

Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna

ul. Młynarska 42, V i VI piętro, 01-171 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.