Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Szkolenia i webinaria z zakresu handlu zagranicznego
Oferta wsparcia

Szkolenia i webinaria z zakresu handlu zagranicznego

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny,… rozwiń Usługi, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Meble, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pozostałe towary zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Dzięki szkoleniom oferowanym przez KIG pozyskasz nowe lub zaktualizujesz dotychczasowe informacje w konkretnej tematyce związanej z międzynarodową wymianą handlową oraz obrotem towarowym z zagranicą w oparciu o obowiązujące przepisy. Jeśli określisz zapotrzebowanie szkoleniowe niezbędne dla twojej firmy, przeprowadzimy szkolenia w konkretnym zakresie z wyborem podmiotów i wykładowców/trenerów wg określonych kategorii.

Korzyści

Przeszkolisz personel firmy lub wybraną grupę przedsiębiorców w zakresie wybranej tematyki, uzyskasz nie tylko praktyczną wiedzę, ale także konkretne umiejętności, które przełożą się na wejście lub dalszy rozwój Twojej firmy zagranicą.

Realizacja

Proponowane szkolenia:

  • Incoterms, zgodnie z aktualną ofertą,
  • etykieta w biznesie na rynkach zagranicznych,
  • przygotowanie innej tematyki/modułów szkolenia wg indywidualnego zapotrzebowania zleceniodawcy i realizacja szkoleń w terminie i na zasadach uzgodnionych ze zleceniodawcą.

Data

Informacje na temat szkoleń i webinarów umieszczane są na stronie KIG. W sprawach szkoleń indywidualnych kontakt poniżej.

Biuro Współpracy z Zagranicą, tel.: +48 22 6309 613, e-mail: bwzz@kig.pl

Krajowa Izba Gospodarcza

ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.