Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Szkolenia dla firm MŚP
Oferta wsparcia

Szkolenia dla firm MŚP

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Farmacja i biotechnologia, Jachty, statki i łodzie, Kopaliny, metale i paliwa, Szkło i ceramika, Miedź i wyroby z miedzi, Aluminium i wyroby z aluminium, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Metale szlachetne, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Kosmetyki i detergenty, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Papier, tektura, celuloza, Wyroby z papieru i celulozy, Artykuły drukowane, Meble gotowe i ich części, Meble, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież gotowa i dodatki modowe, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso wołowe i bydło żywe, Mięso drobiowe i drób żywy, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Wieprzowina i świnie żywe, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Zboża, mąki i wyroby z nich, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Ryby i owoce morza, Pozostała żywność, Żywność dla zwierząt, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Silniki elektryczne i akumulatory, Części do pojazdów (bez silników), Opony, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Od 1.09.2020 do 31.12.2023

Potrzeba

Jeśli planujesz strategię eksportową, szukasz rynków zbytu dla swojego produktu, nie jesteś pewien czy odnajdziesz się ze swoją ofertą w danym kraju, te szkolenia są dla Ciebie!

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, osoby działające na danych rynkach i znające realia funkcjonowania w konkretnym kraju.

Celem szkoleń jest przekazanie wiedzy eksperckiej i informacji dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach zagranicznych.

Korzyści

Dzięki udziałowi w szkoleniach uzyskasz wiedzę na temat aspektów prawnych, podatkowych, logistycznych i administracyjnych w danym kraju.
Nauczysz się opracowania strategii realizacji działań eksportowych oraz poznasz narzędzia do ich stosowania. Każde szkolenie opiera się na case study, jednym z najskuteczniejszych sposobów uczenia poprzez doświadczenie. Wartością dodaną udziału w szkoleniach jest możliwość spotkania z innymi przedsiębiorcami oraz poznanie ich doświadczeń związanych z rozwojem działalności biznesowej.

Realizacja

Tematyka oraz terminy naszych szkoleń umieszczane są z wyprzedzeniem na stronie internetowej CIG.
Wybór tematów szkoleń odbywa się na podstawie rozeznania rynku i zgłoszonego zapotrzebowania pośród przedsiębiorców, firm zrzeszonych w klastrach, izbach gospodarczych.
Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy pobrać dokumenty aplikacyjne i przesłać je do Centrum Inicjatyw Gospodarczych.
Szkolenia są całkowicie bezpłatne, a udział w nich pokrywany jest z pomocy de minimis, ze środków projektu pn.: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”, RPO WZ 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Dane kontaktowe

Centrum Inicjatyw Gospodarczych – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin (wejście od ul. Mazowieckiej 14)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.