Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Stowarzyszenie Producentów Cementu
Instytucja

Stowarzyszenie Producentów Cementu

Kontakt:

Stowarzyszenie Producentów Cementu

ul. Lubelska 29/4/5, 30-003 Kraków

W swojej działalności Stowarzyszenie podejmuje działania, których głównych celem jest rozwój przemysłu cementowego. W imieniu przemysłu występuje w sprawach, które mają wpływ na jego bieżące funkcjonowanie. Stowarzyszenie jest rzecznikiem przemysłu wobec organów administracji państwowej; władz administracji samorządowej, organizacji pozarządowych i innych instytucji, a od 2004 roku wobec instytucji europejskich. Jest stroną, reprezentującą przemysł cementowy w procesie konsultowania aktów prawnych i aktywnie uczestnicy w pracach, obejmujących wiele różnych zagadnień i poziomów legislacyjnych, począwszy od rozporządzeń krajowych, kończąc na regulacjach europejskich, dyrektywach czy wspólnotowych strategiach tematycznych. 

Jak pomaga eksporterom?

  • Stowarzyszenie prowadzi działalność edukacyjną i informacyjną poprzez artykuły w czasopismach specjalistycznych, udział w konferencjach i targach oraz organizację własnych seminariów, konferencji i szkoleń, poświęconych tematyce związanej z branżą cementową
  • Promuje wyroby oraz nowoczesne technologie ich zastosowania

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.