Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki
Instytucja

Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki

Kontakt:

Stowarzyszenie Nowoczesne Budynki

al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa

Misją Stowarzyszenia Nowoczesne Budynki jest integracja środowiska budowlanego na potrzeby inicjowania procesu stanowienia prawa na drodze realizacji prekonsultacji, zgodnie z opracowaną koncepcją Mechanizmu Prekonsultacji. SNB umożliwia skuteczne wykorzystanie zachodzących zmian rozwojowych techniczno-technologicznych w dziedzinie energooszczędności oraz rozwiązań innowacyjnych, a także zapewnia poszanowanie zasad zrównoważonego rozwoju. Do innych zadań SNB należy organizacja wsparcia eksperckiego dla administracji rządowej w procesie ustalania, aktualizacji oraz wdrażania wymagań techniczno-budowlanych, mających za zadanie poprawić jakość i zwiększyć efektywność tego procesu. SNB wspiera środowiskową wymianę informacyjną, dotyczącą interdyscyplinarnych zagadnień okołobudowlanych, a także jest organem pomocnym przy kreowania procedur i zaleceń w dziedzinie projektowania oraz wykonawstwa budynków.

Jak organizacja pomaga eksporterom?

  1. Integruje środowisko budowlane na potrzeby inicjowania procesu stanowienia prawa
  2. Organizuje środowiskową wymianę informacyjną, dotyczącą interdyscyplinarnych zagadnień okołobudowlanych
  3. Wspiera kreowanie procedur i zaleceń w dziedzinie projektowania oraz wykonawstwa budynków
  4. Tworzy bazę wiarygodnych danych statystycznych, stanowiącą podstawę do decyzji inwestycyjnych, z uwzględnieniem trendów europejskich i w oparciu o własną metodologię

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.