Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Regionalne Obserwatorium Gospodarcze Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Instytucja

Regionalne Obserwatorium Gospodarcze Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Kontakt:

Regionalne Obserwatorium Gospodarcze Województwa Kujawsko-Pomorskiego

ul. Przedzamcze 8; 87-100 Toruń

Celem działania ROG jest ciągłe monitorowanie i analizowanie zjawisk zachodzących w gospodarce, przede wszystkim na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Regionalne Obserwatorium Gospodarcze rozpoznaje potrzeby, problemy, oczekiwania środowiska gospodarczego i naukowego. Pozyskuje dane, prowadzi działalność analityczną. Formułuje rekomendacje w zakresie działań na rzecz rozwoju gospodarczego adresowane dla samorządu województwa, samorządów lokalnych i środowiska gospodarczego. Zespół ROG regularnie współpracuje z przedstawicielstwami środowiska gospodarczego.

Jak pomaga eksporterom?

Rolą ROG jest rozpoznawanie potrzeb, problemów i oczekiwań środowiska gospodarczego i naukowego, prowadzenie działalności analitycznej i formułowanie rekomendacji w zakresie działań na rzecz rozwoju gospodarczego regionu.

ROG ściśle współpracuje z instytucjami publicznymi, instytucjami otoczenia biznesu, uczelniami wyższymi i innymi centrami badawczymi, zbierając dane o charakterze gospodarczym. Raporty i opracowania stworzone na ich podstawie są dostępne na stronie internetowej ROG.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.