Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa
Instytucja

Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa

Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo Przemysłowa - logo

Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa

ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa

Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa jest niezależną organizacją, której celem jest rozwój stosunków gospodarczych i handlowych między Polską a Rumunią. Izba poprzez swoją działalność promuje rynek rumuński w Polsce i rynek polski w Rumunii, aktywnie wspiera działalność polskich i rumuńskich podmiotów na obu rynkach, informuje o możliwościach rozwoju handlowego w Polsce i Rumunii, a także towarzyszy polskim i rumuńskim firmom w ekspansji. Izba zrzesza duże, średnie i małe przedsiębiorstwa polskie i rumuńskie z branż takich jak transport i logistyka, przemysł rolno-spożywczy, branża IT, przemysł budowlany, usługi profesjonalne, turystyka, przemysł chemiczny.

Jak pomaga eksporterom?

Polsko-Rumuńska Bilateralna Izba Handlowo-Przemysłowa oferuje przedsiębiorstwom:

  • wsparcie przy wyszukiwaniu partnerów handlowych i nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów,
  • promocję oferty na stronie internetowej, w newsletterze Izby i profilu LinkedIn,
  • uczestnictwo w misjach handlowych,
  • organizację indywidualnych misji gospodarczych lub uczestnictwo w targach branżowych,
  • uczestnictwo i promocję podczas wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez Izbę takich jak seminaria, spotkania networkingowe, konferencje.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.