Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polskie Stoiska Narodowe (PSN)
Oferta wsparcia

Polskie Stoiska Narodowe (PSN)

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Podróże zagraniczne
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeśli zależy Ci na bezpośrednim promowaniu konkretnej usługi związanej z obsługą ruchu turystycznego (zakwaterowanie, wyżywienie, atrakcje, transport, pilotaż, itp.) do odbiorców z konkretnego rynku, udział w targach może być dla Ciebie skutecznym narzędziem dotarcia do klientów. Na najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i poza granicami POT udostępnia podwystawcom wspólną przestrzeń do spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami, umożliwia wyeksponowanie materiałów informacyjno-promocyjnych oraz wyświetlanie prezentacji i filmów reklamowych. Ponadto POT zapewnia obecność na stoisku eksperta udzielającego informacji nt. turystyki w Polsce oraz dodatkowe atrakcje mające na celu zwrócenie uwagi potencjalnych turystów i partnerów biznesowych z zagranicy na polską ofertę.

Korzyści

Oprócz kontaktów biznesowych możliwych dzięki indywidualnym spotkaniom z potencjalnymi odbiorcami, targi umożliwiają także zapoznanie się uczestników z najnowszymi trendami w turystyce oraz pogłębienie wiedzy poprzez udział w bogatym programie sesji edukacyjnych.

Realizacja

POT za pośrednictwem swojej strony internetowej informuje o stanie działań podejmowanych w zakresie organizacji PSN. Informacje zamieszczane są w zakładce działalność /targi i wystawy/. Koszt udziału w PSN w formule online wynosi 500 zł, w formule stacjonarnej 1000 zł.

Data

Lista targów, na których POT organizuje stoiska, wraz z datami ich odbywania oraz informacjami dotyczącymi naboru znajdują się na stronie internetowej.

Logo Polskiej Organizacji Turystycznej

Polska Organizacja Turystyczna

ul. Młynarska 42, V i VI piętro, 01-171 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.