Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polska Izba Przemysłu Jachtowego
Instytucja

Polska Izba Przemysłu Jachtowego

Kontakt:

Polska Izba Przemysłu Jachtowego

Stadion Narodowy, al. ks. J. Poniatowskiego 1; 03-901 Warszawa

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY została założona 11 maja 2006 r. w Warszawie. Członkami założycielami było sto podmiotów gospodarczych działających w branży produkcji, usług, sportu i turystyki wodnej. Wielomiesięczne starania grona osób, wśród których było wielu członków Stowarzyszenia Polskie Jachty, zakończyły się sukcesem i powstaniem wyższej formy organizacyjnej jaką jest Izba Gospodarcza. Sukcesy i eksportowe osiągnięcia naszego przemysłu jachtowego są znane i cieszą się niekłamanym podziwem zagranicznej konkurencji. Czas też na budowę krajowego rynku na miarę możliwości prawie 40 milionowej populacji w centrum Europy. Zapraszamy do naszego grona wszystkich, którym leży na sercu rozwój i pomyślność szeroko rozumianej branży sportów i turystyki wodnej.

Jak pomaga eksporterom?

  • Izba reprezentuje i ochrania interesy członków, w szczególności wobec instytucji oraz administracji rządowej i samorządowej
  • Promuje produkty i usługi członków w kraju i zagranicą
  • Integruje środowisko przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie przemysłu jachtowego i sportów wodnych

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.