Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polska Izba Producentów na Rzecz Obronności Kraju
Instytucja

Polska Izba Producentów na Rzecz Obronności Kraju

Kontakt:

Polska Izba Producentów na Rzecz Obronności Kraju

Fort Wola 22; 00-961 Warszawa

Współczesna historia Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju liczy ponad osiemnaście lat.

Polska Izba Producentów na Rzecz Obronności Kraju jest dobrowolną, samorządową organizacją polskich podmiotów gospodarczych, prowadzących działalność na rzecz obronności i bezpieczeństwa kraju. Współczesna historia Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju liczy ponad osiemnaście lat.

Jak pomaga eksporterom?

Izba inicjuje i rekomenduje rozwiązania systemowe korzystne dla rozwoju i funkcjonowania przemysłu obronnego, w tym także w zakresie promocji eksportu.

Stowarzyszenie gromadzi i rozpowszechniania informacje dotyczące funkcjonowania podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą oraz współpracy kooperacyjnej, zaopatrzeniowej i organizacyjno-finansowej

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.