Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości
Instytucja

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Kontakt:

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości

ul. św. Anny 9; 31-008 Kraków

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości jest społeczno-zawodową i gospodarczą organizacją zrzeszającą na zasadzie dobrowolności cechy i spółdzielnie rzemieślnicze, a pośrednio samych rzemieślników. Izba należy do największej polskiej organizacji zrzeszającej rzemieślników: Związku Rzemiosła Polskiego.

Jak pomaga eksporterom?

Do głównych obszarów działalności Izby należy przeprowadzanie Egzaminów Czeladniczych i Egzaminów Mistrzowskich, szkolenie uczniów w rzemiośle, prowadzenie Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie oraz pozyskiwanie funduszy na działalność oświatową i wspierającą rozwój przedsiębiorczości w Małopolsce.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.