Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji
Instytucja

Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji

Kontakt:

Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji

ul. Stępińska 22/30; 00-739 Warszawa

Izba jest organizacją działającą w oparciu o ustawę o samorządzie gospodarczym – typu not-for-profit – zrzeszającą grupę podmiotów gospodarczych zajmujących się produkcją, handlem, usługami lub pracami naukowo-badawczymi w zakresie lub na rzecz: elektroniki, telekomunikacji, informatyki, teleinformatyki, energetyki, elektrotechniki, automatyki przemysłowej a także w zakresie audiowizualnych mediów elektronicznych.

Jak pomaga eksporterom?

Przygotowujemy i świadczymy usługi informacyjne (w tym Biuletyny), szkoleniowe (także w ramach Akademii ICT) i doradcze. Organizujemy imprezy kooperacyjne i misje handlowe, wyszukujemy partnerów do współpracy. Oferujemy usługi eksperckie przy planowaniu i realizacji inwestycji. Przygotowujemy opinie, projekty, analizy i opracowania o charakterze naukowym i naukowo-technicznym wykorzystując nasze Kolegium Ekspertów. Wśród naszych celów jest wspieranie kształcenia zawodowego i podnoszenie kwalifikacji osób pracujących w naszym sektorze oraz prowadzenie kampanii edukacyjnych związanych z umiejętnościami cyfrowymi.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.