Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Klaster LifeScience Kraków
Instytucja

Klaster LifeScience Kraków

Kontakt:

Klaster LifeScience Kraków

ul. Bobrzyńskiego 14; 30-348 Kraków

Klaster LifeScience Kraków to sieć współpracy partnerów z sektorów biznesu, nauki, zdrowia i administracji, działających w obszarze innowacyjnych produktów i technologii dla zdrowia i jakości życia, skupionych wokół trzech grup tematycznych: ZDROWIE, ŻYWNOŚĆ I ŚRODOWISKO. 

Celem Klastra LifeScience Kraków jest łączenie nauki z biznesem, transfer wiedzy do praktyki, rozwój konkurencyjności i przedsiębiorczości oraz wsparcie internacjonalizacji, a w efekcie lepsze wykorzystanie zasobów naukowych, kulturalnych i gospodarczych regionu oraz integracja środowiska life science w Małopolsce.  

Inicjatywa Klaster LifeScience Kraków jest otwarta – do porozumienia może przystąpić, każdy podmiot, który (a) prowadzi działalność związaną z sektorem life science lub oferuje usługi skierowane do osób i podmiotów tego sektora oraz (b) akceptuje cele i zasady współdziałania w ramach Klastra.  

Jak pomaga eksporterom?

Partnerzy Klastra korzystają z szeregu usług typu:  

  • dostęp do bazy wiedzy i informacji oraz specjalnych zasobów badawczych;  
  • sieci kontaktów oraz narzędzia współpracy;  
  • wsparcie organizacyjne, prawne, marketingowe, finansowe, logistyczne i technologiczne;  
  • tworzenie aliansów strategicznych obejmujących centra doskonałości i grupy projektowe pomiędzy przedsiębiorstwami i ośrodkami badawczymi zarówno na poziomie regionalnym, jak i międzynarodowym;  
  • wsparcie komercjalizacji wyników badań.  

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.