Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o.
Instytucja

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o.

Kontakt:

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o.

ul. Wincentego Pola 16 44-100 Gliwice

Jesteśmy Instytucją Otoczenia Biznesu, która świadczy usługi wspierające rozwój i przedsiębiorczość. Wspomagamy przedsiębiorców w zakresie nawiązywania i prowadzenia współpracy z podmiotami zagranicznymi, wspierając proces internacjonalizacji polskich firm.

GAPR sp. z o.o. od ponad 20 lat świadczy usługi na rzecz nauki, biznesu i samorządu. Spółka posiada unikalny zbiór zasobów, dzięki którym usługi dla firm mogą mieć charakter kompleksowy. Pomagamy w udziale w międzynarodowych targach, giełdach kooperacyjnych i misjach gospodarczych, czy w znalezieniu zagranicznych partnerów biznesowych i naukowych,. Naszą misją jest świadczenie nowoczesnych usług promujących innowacyjne rozwiązania oraz zaangażowanie w poważne inwestycje infrastrukturalne.

Jak pomaga eksporterom?

Wyszukujemy partnerów biznesowych i kojarzymy oferty – GAPR sp.z o.o. posiada bogate doświadczenie w kojarzeniu partnerów biznesowych nabyte przy realizacji wielu projektów, w tym międzynarodowych, gdzie zadaniem GAPR sp. z o.o. było wyszukanie i dobranie partnerów zainteresowanych konkretnymi rozwiązaniami. W czasie naszej działalności pomogliśmy w nawiązaniu wielu kontaktów, które zaowocowały długotrwałymi relacjami biznesowymi.

Organizujemy spotkania- konferencje, szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne, wyjazdy handlowe i inne.

Organizujemy misje gospodarcze. Inną formą kojarzenia ofert gospodarczych, którą z powodzeniem realizujemy jest organizacja spotkań, na których można bezpośrednio przedstawić swoją ofertę innym zaproszonym przedsiębiorcom, nawiązać bezpośrednie kontakty oraz skorzystać z doświadczeń innych przedsiębiorców. Zorganizowaliśmy blisko 300 różnego rodzaju spotkań: konferencji, misji gospodarczych i szkoleń.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.