Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Polsko-norweska współpraca bilateralna
Oferta wsparcia

Polsko-norweska współpraca bilateralna

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Budowa i wykończenie budowli, Jachty, statki i łodzie, Usługi budowlane,… rozwiń Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Budowa i wykończenie budowli, Jachty, statki i łodzie, Usługi budowlane, Pozostałe towary zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
20.12.2017 r. – 30.04.2025 r.

Potrzeba

Działania realizowane w ramach projektu polsko-norweskiej współpracy bilateralnej skierowane są do przedsiębiorców oferujących rozwiązania i realizujących inwestycje prowadzące do wdrożenia w przedsiębiorstwie innowacyjnych procesów, produktów lub rozwiązań, powiązanych z innowacjami w zakresie zielonych i niebieskich technologii (innowacje w obszarze wód morskich i śródlądowych) oraz poprawiających jakość życia (welfare). Oferujemy pomoc w nawiązaniu współpracy i wzmocnieniu kontaktów biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami z Polski i Norwegii.

Korzyści

W ramach projektu polsko-norweskiej współpracy bilateralnej możesz uczestniczyć w seminariach i spotkaniach biznesowych typu business mixer przy okazji branżowych targów i konferencji w Polsce i Norwegii. Jest to znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i rozwinięcia zagranicznej współpracy. Wydarzenia te to także możliwość pozyskania nowych zleceń, kontrahentów i dostawców.

Realizacja

Na każde wydarzenie nabór prowadzony jest oddzielnie poprzez formularz umieszczony w artykule zapraszającym dostępnym na stronie internetowej. Wydarzenia realizowane są ze środków  Funduszu Współpracy Dwustronnej (Norweski Mechanizm Finansowy 2014-21 oraz Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-21).

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.