Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet
Instytucja

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

Kontakt:

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

02-673 Warszawa, ul. Konstruktorska 11

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet  (Sieć Przedsiębiorczych Kobiet) wspiera w rozwoju firmy prowadzone przez kobiety.

Fundacja oferuje bezpłatne programy wsparcia dla przedsiębiorczyń oraz płatne członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, w ramach którego przedsiębiorczyni otrzymuje: widoczność i możliwość promocji biznesu w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, dostęp do inspirujących kontaktów biznesowych oraz wparcie w rozwoju firmy.

Jak pomaga eksporterom?

Oferujemy programy dla eksporterów:

  • Mój biznes za granicą to bezpłatny program rozwojowy i mentoringowy dla przedsiębiorców, którzy myślą o ekspansji zagranicznej, ale nie wiedzą, jak zacząć. Jest on realizowany przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet w partnerstwie z Polską Agencją Inwestycji i Handlu oraz Business France.
  • NEXT to edukacyjny program rozwojowy i mentoringowy dla firm prowadzonych przez kobiety, które planują ekspansję na rynki zagraniczne. W ramach programu oferujemy: wykłady, warsztaty, mentoring biznesowy, panele dyskusyjne i networking z innymi przedsiębiorczyniami.
  • Członkostwo w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to wsparcie networkingowe oraz mentoringowe dla przedsiębiorczyń na każdym etapie rozmowy firmy. Dostęp do sieci kontaktów, widoczność w kanałach społecznościowych Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, pierwszeństwo w naborze do bezpłatnych programów rozwojowych, spotkania sieciujące dla przedsiębiorczyń.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.