Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej
Instytucja

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Kontakt

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Aleja Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław

Dział Obsługi Inwestora i Eksportera Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej zajmuje się kompleksową obsługą eksporterów, a także przedsiębiorców, którzy zamierzają rozpocząć działalność eksportową. DOIiE jest przedsięwzięciem powstałym na bazie systemowego programu Ministra Gospodarki, który Agencja realizuje od 2012 roku, i stanowi istotny element działalności DAWG, kształtujący przedsiębiorczość i innowacyjność regionu, a także wpływający na wyrównywanie szans gospodarczych Dolnego Śląska.

Jak pomaga eksporterom?

Dział Obsługi Inwestora i Eksportera spółki DAWG ma za zadanie wzrost poziomu umiędzynarodowienia dolnośląskich firm, poprzez ułatwienie przedsiębiorcom dostępu do kompleksowych, wysokiej jakości usług w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski. Są to m.in.: dostęp do biblioteki informacji, organizacja misji gospodarczych, organizacja szkoleń, kojarzenie partnerów, sprawdzanie kontrahentów, analiza rynku docelowego pod kątem produktu/usługi, opracowanie strategii rozwoju eksportu, doradztwo eksportowe, udział w targach czy marketing na rynkach zagranicznych.

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.