Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Dofinansowanie do indywidualnych wyjazdów
Oferta wsparcia

Dofinansowanie do indywidualnych wyjazdów

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Podróże zagraniczne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Jachty, statki i łodzie, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Szkło i ceramika, Aluminium i wyroby z aluminium, Kopaliny, metale i paliwa, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Pozostałe metale i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Polimery, żywice i wyroby z nich, Maszyny, urządzenia i ich części, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Wyroby z papieru i celulozy, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble gotowe i ich części, Meble, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Odzież gotowa i dodatki modowe, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Mięso drobiowe i drób żywy, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Wieprzowina i świnie żywe, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Żywność dla zwierząt, Ryby i owoce morza, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Opony, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Części do pojazdów (bez silników) zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Od 1.09.2020 do 31.12.2023

Potrzeba

Jeśli chcesz wyjechać na targi, seminarium, spotkanie branżowe w kraju lub zagranicą, zwrócimy Ci koszty udziału do kwoty 6 tys. zł.

Wybrane wydarzenie swoją tematyką musi odpowiadać profilowi Twojej firmy. Sam wybierasz wydarzenie, które jest wartościowe dla Twojej działalności.

Korzyści

Centrum Inicjatyw Gospodarczych posiada dwa warianty dofinansowania :

  1. Przedsiębiorca sam wybiera wydarzenie, w którym chce wziąć udział (kraj i zagranica);
  2. Przedsiębiorca wybiera wydarzenie targowe z listy wskazanej przez Centrum Inicjatyw Gospodarczych ( tematyka wydarzeń to regionalne specjalizacje).

Wybór każdej z opcji gwarantuje zwrot poniesionych kosztów do kwoty 6 tys. zł. Koszt kwalifikowany to transport, nocleg, zabudowa stoiska, zakup wejściówek, usługa tłumacza.

Udział w misjach finansowany jest ze środków projektu pn.: „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”, RPO WZ 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Realizacja

Wystarczy, że:

  • wypełnisz dokumenty aplikacyjne zgodnie z regulaminem naboru;
  • będziesz mikro, małym lub średnim przedsiębiorcą z Pomorza Zachodniego;
  • wysokość otrzymanej pomocy de minimis nie przekroczy kwoty 200 tys. euro w ostatnich 3 latach;
    i możesz jechać na indywidualną misję gospodarczą!

Regulamin naboru oraz wszelkie szczegóły dotyczące dofinansowania znajdują się na naszej stronie internetowej.

Dane kontaktowe

Centrum Inicjatyw Gospodarczych – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin (wejście od ul. Mazowieckiej 14)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.