Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Cykliczne spotkania z ekspertami rynków zagranicznych
Oferta wsparcia

Cykliczne spotkania z ekspertami rynków zagranicznych

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Usługi transportowe i kurierskie, Podróże zagraniczne, Sprzęt AGD RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Jachty, statki i łodzie, Szkło i ceramika, Kopaliny, metale i paliwa, Aluminium i wyroby z aluminium, Miedź i wyroby z miedzi, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Metale szlachetne, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Wyroby z papieru i celulozy, Papier, tektura, celuloza, Artykuły drukowane, Meble, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Meble gotowe i ich części, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Wyroby chemiczne, Odzież gotowa i dodatki modowe, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Mięso drobiowe i drób żywy, Wieprzowina i świnie żywe, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Zboża, mąki i wyroby z nich, Żywność dla zwierząt, Ryby i owoce morza, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Części do pojazdów (bez silników), Opony zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Rozważasz ekspansję na rynki zagraniczne? Chcesz spotkać się z ekspertami wspierającymi wejście na nowe rynki UE? Chciałbyś działać poza UE? Eksportować lub handlować, a w przyszłości inwestować? Zgłoś się do Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającego w strukturach Agencji Rozwoju Mazowsza ARMSA zaprasza na cykliczne, bezpłatne, organizowane od wielu już lat spotkania/szkolenia/warsztaty z instytucjami i firmami doradczymi, wspierającymi wejście na rynek zagraniczny. Wiedza pozyskana podczas szkoleń, spotkań i rozmów pozwoli Ci uniknąć błędów, które mogą bardzo podnieść koszt eksportu lub przyczynić się do jego niepowodzenia.

Korzyści

Uzyskaj wiedzę, uniknij błędów, nawiąż kontakty z ekspertami danego rynku i ucz się od najlepszych za darmo. Przetestuj praktyczną wiedzę i proponowane rozwiązania przedstawiane na szkoleniach i rozważ współpracę na dogodnych warunkach, jeśli ekspert i jego wsparcie wg. Twojej oceny przyczyni się do sukcesu Twojej organizacji. Nawiąż również kontakt z innymi firmami chcącymi wejść na dany rynek ze swoim produktem – prawdopodobnie macie wiele podobnych problemów i trudności, na które razem znajdziecie odpowiedź. Na pytania z zakresu instrumentów wsparcia ekspansji zagranicznej znajdziesz odpowiedź na bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, działającego w strukturach Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Realizacja

Informacje o wydarzeniach publikowane są na stronie internetowej i facebooku ARMSA. Informacje o szczegółach naborów na wydarzenia pojawiają się każdorazowo na stronach. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny.

Dane kontaktowe

Logo Agencji Rozwoju Mazowsza S.A.

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.

ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.