Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Centrum Business in Małopolska (CeBiM)
Instytucja

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

Kontakt

Centrum Business in Małopolska (CeBiM)

ul. Podole 60 30-394 Kraków

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali kraju inicjatywa działająca na rzecz rozwoju gospodarczego województwa małopolskiego. Centrum Business in Małopolska tworzą trzy instytucje:

  • Województwo Małopolskie
  • Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
  • oraz Krakowski Park Technologiczny

Centrum jest regionalnym partnerem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Oferuje zintegrowany system obsługi inwestorów oraz eksporterów. Przedsiębiorca może uzyskać tutaj kompleksową informację na temat procesu inwestycyjnego oraz pomoc w kwestiach dotyczących eksportu.

Wszystkie usługi Centrum są bezpłatne.

Jak pomaga eksporterom?

Centrum aktywnie wspiera eksport i ekspansję zagraniczną małopolskich firm.

Centrum promuje małopolski biznes oraz posiada wiedzę i doświadczenie, by pomóc małopolskim przedsiębiorcom zaistnieć na rynkach zagranicznych. Centrum umożliwia dostęp do bazy danych przedsiębiorstw eksportowych i kontrahentów zagranicznych.

Ponadto Centrum jest źródłem aktualnych danych o gospodarce regionu, wspiera rozwój przedsiębiorczości w regionie i skutecznie buduje pozytywny wizerunek małopolskich firm zagranicą.

Oferta wsparcia

Spis treściTable of contents

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.