Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Bazy danych
Oferta wsparcia

Bazy danych

Dla kogo?
Mikro, Małe, Średnie, Duże Przedsiębiorstwa
Dojrzałość eksportowa
Jeszcze nie eksportuję, Początkujący, Doświadczony
Branża
Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi… rozwiń Usługi, Pozostałe towary, Usługi kulturalne i rekreacyjne, Usługi biznesowe, Usługi telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne, Usługi budowlane, Podróże zagraniczne, Usługi transportowe i kurierskie, Sprzęt AGD RTV i jego części, Budowa i wykończenie budowli, Sprzęt RTV i jego części, Sprzęt AGD i jego części, Sprzęt IT i telekomunikacyjny, Farmacja i biotechnologia, Jachty, statki i łodzie, Sprzęt sportowy i rekreacyjny, Kopaliny, metale i paliwa, Szkło i ceramika, Aluminium i wyroby z aluminium, Kopaliny, rudy i wyroby z nich, Miedź i wyroby z miedzi, Żeliwo, stal i wyroby z nich, Metale szlachetne, Pozostałe metale i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne, gumy i wyroby z nich, Tworzywa sztuczne i wyroby z nich, Kauczuk, gumy i wyroby z nich, Polimery, żywice i wyroby z nich, Kosmetyki i detergenty, Urządzenia medyczne i artykuły higieniczne, Maszyny, urządzenia i ich części, Maszyny, urządzenia przemysłowe i ich części, Maszyny rolnicze i ich części, Urządzenia, przyrządy pomiarowe i ich części, Pozostałe przyrządy i narzędzia, Urządzenia elektrotechniczne i ich części, Papier, tektura, celuloza, Wyroby z papieru i celulozy, Meble gotowe i ich części, Meble, Artykuły drukowane, Płyty, sklejki, oprawy z drewna, Wyroby chemiczne, Odzież, obuwie, tkaniny i dodatki modowe, Obuwie, wyroby skórzane i skóry, Tkaniny, dzianiny i wyroby z nich, Odzież gotowa i dodatki modowe, Żywność, napoje i wyroby tytoniowe, Mięso wołowe i bydło żywe, Mięso drobiowe i drób żywy, Napoje, kawy, herbaty i alkohole, Wieprzowina i świnie żywe, Nabiał, Owoce, warzywa, grzyby i ich przetwory, Przetwory z mięsa, kiełbasy, Pieczywo, wyroby cukiernicze, słodycze, Pozostałe mięso i zwierzęta żywe, Żywność dla zwierząt, Ryby i owoce morza, Zboża, mąki i wyroby z nich, Pozostała żywność, Wyroby tytoniowe, Pojazdy silnikowe, podwozia, nadwozia, przyczepy, Pojazdy lądowe i lotnicze oraz części, Silniki spalinowe do pojazdów i ich części, Silniki elektryczne i akumulatory, Pojazdy szynowe, specjalistyczne i części do nich, Pojazdy lotnicze, silniki i części do nich, Części do pojazdów (bez silników), Opony zwiń assets/ico/rozwin
Czas trwania
Bezterminowo

Potrzeba

Jeśli szukasz pomocy w znalezieniu kontrahentów zagranicznych lub krajowych, możesz na liczyć na Centrum Inicjatyw Gospodarczych. Stworzy dla Ciebie indywidualną bazę danych skrojoną zgonie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

Korzyści

Posiadanie własnej bazy kontaktowej znacznie usprawnia poszukiwania potencjalnych partnerów biznesowych. Bazy Centrum Inicjatyw Gospodarczych mogą być tworzone bardzo szczegółowo. Nawet jeśli działalność Twojej firmy jest bardzo wąska, nie jest to żadną przeszkodą.

Realizacja

Jak uzyskać bazę danych? Wystarczy, że w e-mailu przesłanym na adres eksport@wzp.pl pokrótce opiszesz działalność swojej firmy i wskażesz podmioty i kraje, w których poszukujesz nowych kontrahentów (np. hurtownie farmaceutyczne w Szwecji). Na podstawie przesłanego e-maila wygenerowana zostanie baza, w której będą znajdować się niezbędne dane kontaktowe.

Data

O dostęp do bazy danych możecie zwracać się na każdym etapie działalności firmy. Jeśli zmieniacie profil, poszukujecie nowych kontrahentów, jeśli nie możecie się zdecydować czy rozpocząć współpracę z danym podmiotem i chcecie zbadać nowe rynki. Możliwości korzystania z bazy CIG są nieograniczone.

Dane kontaktowe

Centrum Inicjatyw Gospodarczych – Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, 70-421 Szczecin (wejście od ul. Mazowieckiej 14)

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.