Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Trade On AIR
Artykuł

Trade On AIR

Mikrofon w studiu obok napisu Trade On Air

Szukasz nowych rynków zbytu? Chcesz wiedzieć, gdzie Twoje towary lub usługi znajdą najszersze grono odbiorców? Odkrywaj nowe możliwości eksportowe, słuchając podcastów Trade ON AIR.

Zapraszamy do słuchania 10-odcinkowej serii podcastów Trade On AIR, w których eksperci z Zagranicznych Biur Handlowych PAIH opowiadają o specyfice biznesu na poszczególnych rynkach. Niespełna półgodzinne rozmowy prowadzone przez red. Pawła Olszowika to wirtualna – choć głęboko osadzona w realiach – podróż po krajach i kontynentach: zaskakująca, interesująca, ale przede wszystkim obfitująca w ekspercką wiedzę o warunkach prowadzenia biznesu w różnych zakątkach świata.

Już dziś zapraszamy na dwa premierowe odcinki:

„Niemcy, Szwajcaria, Liechtenstein: Klucze do sukcesu”, w którym Łukasz Chrabański, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego we Frankfurcie, przekazuje cenne wskazówki dla przedsiębiorców dążących do ekspansji na rynki niemieckojęzycznej Europy.

Łukasz Chrabański

„Afrykański Horyzont: Odkrywaj Możliwości Biznesowe w Kenii i Nigerii”, w którym eksperci PAIH, Michael Mazurewicz i Justyna Sitarska, odkrywają potencjał Kenii i Nigerii.

Justyna Sitarska i Michael Mazurewicz

Podcasty powstały we współpracy z RMF FM.

  • Wszystko
  • Aktualności (594)
  • Wiedza (269)
  • Kalendarz (1015)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.