Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Rekrutacja na Biznes Miksery w regionie łódzkim
Artykuł

Rekrutacja na Biznes Miksery w regionie łódzkim

Rusza rekrutacja na Biznes Miksery w regionie Łódzkim

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców do udziału w cyklu wydarzeń pod nazwą „Biznes Mikser”. Udział w „Biznes Mikserze” to idealna okazja do promowania oferty swojej firmy, wymiany kontaktów i wiedzy oraz rozpoczęcia nowych inicjatyw biznesowych.

„Biznes Mikser” jest eventem o charakterze biznesowym, dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy firmami. Ideą serii wydarzeń jest integracja środowiska biznesowego, instytucji otoczenia biznesu, samorządów, uczelni i in. oraz umożliwienie wszystkim uczestnikom nawiązania nowych relacji, także z przedstawicielami spoza regionu. Efektem profesjonalnie moderowanych spotkań networkingowych staje się świadome wykorzystywanie rekomendacji w prowadzonej działalności, rozbudowa sieci kontaktów oraz rozwój nowych inicjatyw biznesowych.

Terminy i miejsca „Biznes Mikserów”: *

 1. Kutno – 14.09 (czwartek),
 2. Sieradz – 22.09 (piątek),
 3. Łask – 29.09 (piątek),
 4. Bełchatów – 4.10 (środa),
 5. Zgierz – 6.10 (piątek),
 6. Łódź – 18.10 (środa) → na Łódzkie dla Biznesu ogłoszona zostanie dedykowana rekrutacja,
 7. Radomsko – 25.10 (środa),
 8. Piotrków Trybunalski – 15.11. (środa),
 9. Tomaszów Mazowiecki – 29.11. (środa).

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych „Biznes Mikserów” oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie).

Moderatorem „Biznes Mikserów” będzie Grzegorz Turniak – największy ekspert ds. networkingu w Polsce. Uczestnik i moderator ponad 2000 tego typu spotkań z 15-letnim doświadczeniem. Animował społeczności przedsiębiorców w 15 miastach w Polsce. Jest także specjalistą z zakresu promocji marki osobistej na LinkedIn (został wybrany jednym z 10 Topowych Głosów Polskiego LinkedIn 2018 i 2019). Jest autorem książki „Nigdy nie stój sam” i współautorem: “Alchemia Kariery” (z J. Santorskim), “Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” (z R.Wendtem), “Praktyczny poradnik networkingu” (z W. Antosiewiczem), „Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm” ( z K. Rumianowskim), „Nigdy nie stój sama ” (z A. Dynoch).

W ramach „Biznes Mikserów” odbędą się prelekcje specjalne**

 1. Siła networkingu – prowadzenie : Grzegorz Turniak
  „złote zasady” skutecznego networkingu,
  błędy i wpadki networkingowe, których należy unikać,
  rola rekomendacji w prowadzeniu biznesu.
 2. Budowanie marki (w tym osobistej) z wykorzystaniem kanałów social media – prowadzenie Grzegorz Turniak
  „złote zasady” prowadzenia profilu firmowego,
  kryteria decyzji czy działać samodzielnie, czy zlecać marketing internetowy na zewnątrz,
  co, oprócz prowadzenia profilu na kanałach social media, ma wpływ na obecność naszej firmy w sieci,
  jak budować relacje z klientami online aby się wyróżnić i dać zapamiętać.
 3. Wystąpienie eksperta PAIH ds. rynków Beneluksu
  Beneluks – „okno” na eksport do Europy Zachodniej,
  jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą w krajach Beneluksu,
  specyfika rynków Beneluksu – perspektywiczne branże,
  możliwości wymiany kontaktów i nawiązywania współpracy biznesowej oraz promocji firm na terenie krajów Beneluksu.

**Wydarzenia specjalne w ramach „Biznes Mikserów” będą odbywało się rotacyjnie, w zależności od lokalizacji poszczególnych „Biznes Mikserów”.

Przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem w „Biznes Mikserach” proszeni są o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres biznes@lodzkie.pl

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w „Biznes Mikserach”. W odpowiedzi na przesłane zgłoszenia zainteresowani dostaną wiadomości ze szczegółowymi informacjami dotyczące poszczególnych „Biznes Mikserów”.

Do pobrania

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Łódzkie dla Biznesu – rozwój na plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 oraz wystąpień towarzyszących w ramach projektów: „Samorządowe Centrum Gospodarki Cyrkularnej i Umiędzynarodowienia Przedsiębiorstw „ŁÓDZKIE GREEN HUB” i „LODZKIE GO BENELUX”, realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 • Wszystko
 • Aktualności (573)
 • Wiedza (262)
 • Kalendarz (964)
 • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.