Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Raport e-Izby „W Kryzysie Do E-commerce” 2022
Artykuł

Raport e-Izby „W Kryzysie Do E-commerce” 2022

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „W Kryzysie Do E-commerce” 2022, przygotowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

W kryzysie ścieżki zakupowe prowadzą do Internetu

Ostatnie 2 lata nie należą do najłatwiejszych, a sytuacja wokół wciąż zmienia się bardzo dynamicznie. Kolejne fale pandemii, wojna, szybko rosnące ceny, spadek dostępności niektórych produktów, a ostatnio i surowców – wszystko to sprawia, że musimy reagować bardzo szybko, a często wręcz wyprzedzać możliwe zdarzenia. Nie jest to proste, ale okazuje się, że 8 na 10 badanych Polaków podjęło już różne działania zapobiegawcze i naprawcze, a przewidując dalsze pogorszenie sytuacji gospodarczej w kraju – przygotowali nowe strategie finansowe i zakupowe.

Opis raportu pochodzi ze strony Izby Gospodarki Elektronicznej

Całość przygotowanego przez Izbę raportu znajdziesz tutaj

Logo Izby Gospodarki Elektronicznej

Izba Gospodarki Elektronicznej (e-Izba)

ul. Łucka 18 lok. 76 00-845 Warszawa

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.