Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Portal Przedsiębiorcy – pomoc szyta na miarę
Artykuł

Portal Przedsiębiorcy – pomoc szyta na miarę

Portal Przedsiębiorcy to innowacyjne narzędzie wsparcia lokalnych firm stworzone przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Jest to pomoc „szyta na miarę”, całkowicie bezpłatna i obejmująca różne obszary działalności przedsiębiorstw – marketing, księgowość, prawo gospodarcze i podatkowe, e-commerce.

Nowatorski projekt dedykowany jest miko, mały i średnim firmom z Pomorza Zachodniego, a także tym którzy dopiero planują założenie biznesu. Do nich skierowana jest oferta warsztatów grupowych dotyczących formalno–prawnych zagadnień związanych z rozpoczęciem działalności. Tam otrzymają wskazówki na temat tego, jak stworzyć pierwszy model biznesowy.

Zarówno doradztwo, usługi jak i warsztaty są bezpłatne. Stanowią pomoc de minimis dla przedsiębiorców.

Przedsiębiorca samodzielnie wybierze formę wsparcia, w ramach przydzielonego limitu punktowego (10 350). Punkty należy rozumieć jak złotówki, bo właśnie na 10 350 zł określono wartość wsparcia dla jednej firmy.
W procesie rejestracji obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Jak sięgnąć po to wsparcie? Wystarczy zarejestrować się na Portalu Przedsiębiorcy.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn. „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje – etap II” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Działanie 1.14 „Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym”.

  • Wszystko
  • Aktualności (578)
  • Wiedza (265)
  • Kalendarz (966)
  • Centrum Wsparcia (320)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.