Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > PAIH współorganizatorem konkursu dla studentów
Artykuł

PAIH współorganizatorem konkursu dla studentów

Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z warszawską Szkoła Główną Handlową organizują dla studentów SGH konkurs, w którym główną nagrodą jest płatny staż w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH. Laureaci będą mogli także wziąć udział w pierwszej pilotażowej edycji Akademii Dyplomacji Gospodarczej, czyli wspólnym projekcie Agencji i SGH, którego celem jest wsparcie eksporterów i inwestorów oraz promocja patriotyzmu gospodarczego.

Konkurs skierowany jest do studentów pasjonujących się zagadnieniami z zakresu handlu zagranicznego, dyplomacji i stosunków międzynarodowych, którzy chcą stać się częścią sukcesu eksportowego polskich firm. Zainteresowane osoby muszą przygotować prezentację na temat „Możliwości nowych zagranicznych rynków zbytu dla polskiego systemu rolno-spożywczego” i przesłać swoje zgłoszenie do 31 stycznia 2024 na adres e-mail: konkursADG@paih.gov.pl.

Więcej informacji o samym konkursie i Akademii Dyplomacji Gospodarczej PAIH dostępnych jest na stronie programu:

www.paih.gov.pl/akademia-dyplomacji-gospodarczej

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (576)
  • Wiedza (263)
  • Kalendarz (965)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.