Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Nowy kurs Akademii PARP – „Tworzenie marki krok po kroku”
Artykuł

Nowy kurs Akademii PARP – „Tworzenie marki krok po kroku”

W dobie intensywnej konkurencji rynkowej kluczowym elementem sukcesu jest kreowanie silnej i rozpoznawalnej marki. Aby wspierać polskich przedsiębiorców w tym wyzwaniu, Akademia PARP wprowadza na swoją platformę edukacyjną nowy kurs online „Tworzenie marki krok po kroku”.

Napis BRAND na kolorowych karteczkach na drewnianej tablicy

Kurs „Tworzenie marki krok po kroku” prowadzi Marek, założyciel sklepu internetowego EkoSOX, który dzieli się swoimi doświadczeniami w budowaniu marki. Uczestnicy kursu mogą nauczyć się, jak kształtować własną markę od podstaw, wykorzystując historię Marka jako inspirację. Oferowane treści skupiają się na wszystkich etapach procesu zarządzania marką, od jej koncepcji po skuteczną strategię.

Każdy uczestnik kursu zyska nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne narzędzia i strategie, które można od razu wdrożyć w swojej działalności.

Kurs jest dostępny bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych. Uczestnictwo w nim daje możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę, co może stanowić wartościowe uzupełnienie kwalifikacji każdego przedsiębiorcy.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

  • Wszystko
Wyszukiwanie zaawansowane
  • Brak wyników dla wybranego zestawu filtrów. Zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.