Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Lubelskie: promocja MŚP na „Polskiej Nocy w Brukseli”
Artykuł

Lubelskie: promocja MŚP na „Polskiej Nocy w Brukseli”

Miniaturka

W dniach 28 września – 1 października br. firmy z województwa lubelskiego mogą wziąć udział w wyjeździe związanym z promocją MŚP podczas wydarzenia „Polska Noc w Brukseli”.

Z naboru mogą skorzystać przedsiębiorcy z sektora MŚP z branży rolno-spożywczej prowadzący działalność na terenie województwa lubelskiego. (tj. posiadający siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 6 miesięcy na dzień złożenia wniosku).

Maksymalna przewidywana liczba uczestników wyjazdu: 10 przedsiębiorców.

Celem udziału w wyjeździe jest wzmocnienie potencjału eksportowego MŚP z województwa lubelskiego oraz ekspansja na rynki zagraniczne, w tym wzrost ich potencjału eksportowego i rozpoznawalności w oparciu o zdiagnozowane kluczowe sektory stanowiące o konkurencyjności regionu. Niezwykle ważnym elementem jest nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez MŚP z regionu oraz zdobycie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie UM Województwa Lubelskiego.

Projekt „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.7 Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych.

  • Wszystko
  • Aktualności (4)
  • Wiedza (3)
  • Kalendarz (4)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.