Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu”
Artykuł

Konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu”

Tylko do 5 lipca przyjmowane są zgłoszenia do 4. edycji konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu” organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza. Konkurs gospodarczy skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Pomorza Zachodniego.

Jego celem jest wyróżnienie najciekawszych, najbardziej innowacyjnych podmiotów z regionu, które oferują wyjątkowe produkty i usługi, tworzą miejsca pracy, realizują odważne pomysły, współpracują ze światem nauki czy branżą kreatywną. Ważniejsze od wyników finansowych firm są pomysł na biznes, nowoczesność i kreatywność, a także wytrwałość i rzetelność w prowadzeniu działalności i dążeniu do celu.  

Istotą konkursu jest bogaty pakiet świadczeń promocyjnych dla przedsiębiorców, m.in. stworzenie spersonalizowanej wizytówki i materiałów graficznych, przygotowanie i emisja materiału filmowego w ramach kampanii informacyjnej Pomorza Zachodniego promującego dobre praktyki gospodarcze w regionie, zorganizowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej produktu lub usługi. 20 finalistów konkursu czekają również spotkania z doradcami biznesowymi oraz warsztaty z zakresu promocji produktów. To wszystko, oczywiście, bezpłatnie. I z wszechstronnym wsparciem Urzędu Marszałkowskiego WZ.

Marszałkowski konkurs gospodarczy cieszy się dużym zainteresowaniem – w ubiegłorocznej edycji wpłynęło 146 zgłoszeń. Na konkursowym podium znaleźli się: EasyFootings Henryk Zawiślak, Natalie Palacz True Rider oraz WIKK WIKTORIA STASZAK STASZKÓW. Laureatami poprzednich edycji konkursu były firmy: Rentumi, Hortulus, Vortex Energy Polska, Escape Room Supplier, Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych „Lark Leisure Homes”, MABO, Metal Madness, Sagra Technology.

Więcej informacji na stronie organizatora

Konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

  • Wszystko
  • Aktualności (578)
  • Wiedza (264)
  • Kalendarz (965)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.