Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Konkurs „Najlepszy Polski Eksporter Uzbrojenia”- rusza nowa edycja
Artykuł

Konkurs „Najlepszy Polski Eksporter Uzbrojenia”- rusza nowa edycja

Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłasza kolejną edycję konkursu dla „Najlepszego Polskiego Eksportera Uzbrojenia”. Wyróżniamy i promujemy polskie przedsiębiorstwa, które odnoszą sukcesy na międzynarodowym rynku uzbrojenia, przyczyniając się do rozwoju polskiej gospodarki i wzmacniania pozycji Polski jako znaczącego i solidnego gracza w sektorze obronności i bezpieczeństwa.

Kula ziemska

Konkurs „Najlepszy Polski Eksporter Uzbrojenia” skierowany jest do polskich przedsiębiorstw prowadzących działalność eksportową w branży obronnej i bezpieczeństwa. Zapraszamy do udziału firmy o różnej wielkości i profilu działalności, które mogą pochwalić się osiągnięciami w zakresie eksportu uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

Laureat konkursu otrzyma Nagrodę Specjalną Ministra Rozwoju i Technologii dla „Najlepszego Eksportera Uzbrojenia”, która zostanie wręczona podczas uroczystej gali zakończenia XXXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zachęcamy wszystkie polskie przedsiębiorstwa działające w sektorze obronności do udziału w konkursie „Najlepszy Polski Eksporter Uzbrojenia” i zaprezentowania swoich osiągnięć na arenie międzynarodowej. Regulamin Konkursu wraz z Wnioskiem Zgłoszeniowym znajduje się poniżej.

Termin składania zgłoszeń trwa do 9 sierpnia br.

Prosimy o ich przesyłanie na jeden z poniższych adresów e-mail:

  • SekretariatDHM@mrit.gov.pl,
  • ewa.baranowska@mrpit.gov.pl
  • natalia.kotas@mrpit.gov.pl

W przypadku pytań dotyczących konkursu prosimy o kontakt z Ewą Baranowską (tel.: 22 262 97 18) lub Natalią Kotas (tel.: 22 262 97 44).

Źródło: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Spis treściTable of contents

  • Wszystko
Wyszukiwanie zaawansowane
  • Brak wyników dla wybranego zestawu filtrów. Zmień ustawienia filtrów i spróbuj ponownie.

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.