Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Konkurs Ekspozycja Roku 2023 rozstrzygnięty
Artykuł

Konkurs Ekspozycja Roku 2023 rozstrzygnięty

Siódma edycja konkursu Ekspozycja Roku, organizowanego przez Polską Izbę Przemysłu Targowego, właśnie się zakończyła. Po intensywnych obradach Jury, składające się z ekspertów z różnych branż, dokonało wyboru najlepszych ekspozycji, które wyróżniały się innowacyjnością, kreatywnym podejściem do prezentacji produktów oraz efektywnym wykorzystaniem przestrzeni.

Plakat konkursu Ekspozycja Roku 2023

Jury jednogłośnie podkreśliło, że z roku na rok poziom zgłaszanych projektów i prezentowanych ekspozycji jest coraz wyższy, co stawia przed kapitułą coraz większe wyzwania. Świadczy to niewątpliwie o nieustannym rozwoju branży oraz o rosnącej kreatywności i innowacyjności wystawców.

Stoiska targowe mogą przyjąć różnorodne formy – od minimalistycznych i funkcjonalnych aranżacji, aż po zaawansowane technologicznie i bogato zdobione przestrzenie. Każde z nich ma za zadanie nie tylko zaprezentować produkt, ale przede wszystkim stworzyć niezapomniane wrażenie i wyróżnić markę na tle konkurencji.

Wszystkim firmom budującym stoiska, projektantom oraz wystawcom PIPT dziękuje za udział w konkursowych zmaganiach oraz gratuluje wysokiego poziomu zgłoszeń i znakomitych realizacji. Jest to dowód na to, że branża targowa w Polsce dynamicznie się rozwija, stając się coraz bardziej profesjonalna i konkurencyjna na arenie międzynarodowej.

Zachęcamy do zapoznania się z nagrodzonymi ekspozycjami, jak również zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji konkursu, która zapowiada się równie ciekawie!

Polska Izba Przemysłu Targowego

ul. Bukowska 12 (budynek World Trade Center Poznań, pok. 122), 60-810 Poznań
  • Wszystko
  • Aktualności (576)
  • Wiedza (263)
  • Kalendarz (965)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.