Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Konferencja „Kierunek Wschód” z udziałem PAIH
Artykuł

Konferencja „Kierunek Wschód” z udziałem PAIH

W Lublinie odbyła się konferencja eksportowa „Kierunek Wschód. Aktualne trendy i atrakcyjne kierunki ekspansji zagranicznej w obliczu niestabilności geopolitycznej”. Podczas wydarzenia eksperci PAIH zaprezentowali ofertę współpracy dla przedsiębiorców zainteresowanych zwiększeniem obecności na wschodnich rynkach. Wydarzenie otworzyli prezydent Lublina Krzysztof Żuk oraz dyrektor biura komunikacji w Ministerstwie Rozwoju i Technologii Jakub Stefaniak.

uczestnicy konferencji

Uczestnicy konferencji mieli okazję poznać programy pomocy i bezpłatnie usługi dostępne w ramach systemu wsparcia ekspansji zagranicznej prowadzonego przez instytucje z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. Polską Agencję Inwestycji i Handlu reprezentowali: Karol Kubica – Dyrektor Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie, Elżbieta Bodio – kluczowy ekspert z Departamentu Wsparcia Eksportu oraz Marta Jankowska – ekspert Regionalnego Biura Handlowego w Lublinie.

Oprócz szeregu wystąpień przedstawiających obecną sytuację oraz prognozowane kierunki zmian w eksporcie, dużą popularnością cieszyła się strefa #GovHelpGROW z miejscem do bezpośrednich, indywidualnych rozmów przedstawicieli biznesu z ekspertami instytucji wspierającymi eksport, jak Regionalne Biur Handlowe PAIH w Lublinie, Bank Gospodarstwa Krajowego, PFR TFI, KUKE, Agencja Rozwoju Przemysłu oraz Centrum Rozwoju Biznesu Ukraińsko-Polskiego Kredobank Ukraina.

Konferencję objęło patronatem Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Zdjęcia dzięki uprzejmości organizatora konferencji – Urzędu Miasta Lublin.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH S.A.)


ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
  • Wszystko
  • Aktualności (631)
  • Wiedza (273)
  • Kalendarz (1048)
  • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.