Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Katalog „made inSilesia” – nabór trwa do 3 lipca
Artykuł

Katalog „made inSilesia” – nabór trwa do 3 lipca

Do 3 lipca trwa nabór zgłoszeń do drugiej edycji katalogu „made inSilesia” dla firm zarejestrowanych na terenie województwa śląskiego. Celem publikacji jest prezentacja potencjału gospodarczego regionu oraz promocja firm oraz produktów i usług eksportowych.

Katalog ukaże się w wersji drukowanej, jak i zostanie opublikowany na stronie internetowej Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, które jest wydawcą niniejszej publikacji.

Katalog będzie rozpowszechniany podczas spotkań oraz międzynarodowych wydarzeń, takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze i misje handlowe. Zostanie także przesłany do regionów partnerskich Województwa Śląskiego, do polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych.

Umieszczenie wizytówki firmy w katalogu oraz jej promocja są bezpłatne. Liczba firm, które mogą być promowane jest ograniczona do maksymalnie 100 wizytówek.

Pierwszeństwo mają firmy prowadzące działalność eksportową, jednak w zależności od ilości zgłoszeń promowane mogą być również firmy z potencjałem, które jeszcze nie eksportują swoich wyrobów/usług, lecz planują rozpoczęcie tego typu działalności.

Pierwsza edycja katalogu cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród firm, jak również wśród uczestników wydarzeń, w których brali udział przedstawiciele Departamentu Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie ŚCOIE

  • Wszystko
  • Aktualności (572)
  • Wiedza (261)
  • Kalendarz (961)
  • Centrum Wsparcia (319)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.