Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > InfoWeek Grupy PFR: jak pozyskać dotację w ramach Ścieżki SMART?
Artykuł

InfoWeek Grupy PFR: jak pozyskać dotację w ramach Ścieżki SMART?

Fundusze europejskie to szansa dla każdego polskiego przedsiębiorcy, który ma zamiar dalej rozwijać swoją firmę w oparciu o badania, innowacje i nowe technologie. Z początkiem lutego 2023 roku ruszyły pierwsze konkursy z Programu Fundusze dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG). Szczególna uwagę warto zwrócić na wsparcie dotacyjne w ramach priorytetu 1. „Wsparcie przedsiębiorstw” działanie 1.1 ścieżka SMART, które łączny budżet wynosi 10,67 mld zł. Odpowiada ono na bieżące potrzeby firmy poprzez tzw. wsparcie modułowe projektów. Oznacza to, że przedsiębiorstwa mogą dowolnie budować kompleksowy projekt z poniżej wskazanych modułów: 

 1. B+R
 2. Wdrożenie innowacji
 3. Infrastruktura B+R
 4. Zazielenienie przedsiębiorstwa
 5. Internacjonalizacja
 6. Cyfryzacja
 7. Kompetencje

Chcąc pomóc firmom w pozyskaniu funduszy europejskich, Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl spotkań w ramach InfoWeek Grupy PFR, które tym razem poświęcony jest wsparciu dla firmy w ramach Ścieżki SMART. W dniach 13-17 marca (codziennie o 12:00) odbędą się bezpłatne spotkania online, podczas których przedstawiciele m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Centrum Badań i Polskiego Funduszu Rozwoju dostarczą praktyczną wiedzę dot. programu FENG i Ścieżki SMART.

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych i rejestracji na każde spotkanie. Wystarczy dokonać wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy

 • Wszystko
 • Aktualności (467)
 • Wiedza (240)
 • Kalendarz (840)
 • Centrum Wsparcia (321)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.