Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Informator „Kompleksowe wsparcie inwestycyjne”
Artykuł

Informator „Kompleksowe wsparcie inwestycyjne”

Szukasz instytucji, które wspierają działania inwestycyjne? Chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści oferują programy realizowane przez te instytucje? Skorzystaj z informatora „Kompleksowe wsparcie inwestycyjne”, który powstał z inicjatywy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Opracowanie zawiera kompleksową ofertę wsparcia instytucji państwowych, działających na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Celem publikacji było zgromadzenie w jednym miejscu informacji niezbędnych z punktu widzenia przedsiębiorcy w myśl filozofii „jednego okienka”.

Na terenie całego kraju dostępnych jest wiele możliwości wsparcia, na które mogą liczyć przedsiębiorcy: od ulgi podatkowej na nowe inwestycje, pomoc w ekspansji zagranicznej, możliwości leasingu przemysłowego, po finansowanie projektów inwestycyjnych. Inicjatywa Pomorskiej SSE ma wspomóc polskich przedsiębiorców w budowaniu przewagi konkurencyjnej nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach międzynarodowych.

Wierzę, że sukces każdej firmy wynika nie tylko z przemyślanej strategii, ale także dostrzegania nowych perspektyw. Dlatego tak ważne było dla nas przygotowanie kompleksowej oferty, która skupia w sobie wiele możliwości

– powiedział Przemysław Sztandera, Prezes Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Informator „Kompleksowe wsparcie inwestycyjne” można pobrać ze strony Pomorskiej SSE

Źródło

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.