Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Dotacje na składki członkowskie
Artykuł

Dotacje na składki członkowskie

24 kwietnia rusza nabór wniosków do projektu pn. „Wsparcie udziału organizacji przedsiębiorców w pracach międzynarodowych grup lub organizacji branżowych” Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Celem projektu jest dofinansowanie składek członkowskich za 2023 rok dla przedsiębiorstw, posiadających status członkowski w organizacjach międzynarodowych lub organizacjach branżowych. Projekt polega na częściowej lub całkowitej refundacji kosztów poniesionych przez przedsiębiorców na roczne składki członkowskie w ww. zrzeszeniach.

Maksymalna kwota dotacji dla danego Beneficjenta w 2023 r. może wynieść do 60 000 złotych w przypadku opłacania jednej składki lub do 80 000 złotych, w przypadku opłacania dwóch lub więcej składek. Dotacja jest przeznaczona na dofinansowanie składek członkowskich za 2023 r. (do 100% wysokości składki) wynikającej/ych z przynależności do międzynarodowych grup lub organizacji branżowych w 2023 r.

Za koordynację projektu odpowiedzialny jest Departament Rozwoju Inwestycji Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Wnioski będą przyjmowane od 24 kwietnia do 15 maja br.

Więcej informacji w komunikacie Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Ministerstwo Rozwoju i Technologii (MRiT)

  • Wszystko
  • Aktualności (373)
  • Wiedza (218)
  • Kalendarz (664)
  • Centrum Wsparcia (315)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.