Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > Dołącz do spotkań b2b podczas TAIWAN EXPO in Europe
Artykuł

Dołącz do spotkań b2b podczas TAIWAN EXPO in Europe

Regionalny ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, wspólnie z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Taipej na Tajwanie, zaprasza do udziału w hybrydowej giełdzie kooperacyjnej organizowanej w ramach wydarzenia TAIWAN EXPO in EUROPE, które odbędzie się w dniach 10-12 czerwca 2024 r. w Berlinie.

Brodaty mężczyzna prowadzi rozmowę online

Wiodącymi tematami wydarzenia są elektromobilność, gospodarka obiegu zamkniętego, sztuczna inteligencja, nowoczesne rozwiązania i technologie w obszarach pracy, rekreacji i opieki zdrowotnej, smart living i inne. Wydarzenie obejmie serię seminariów, a także hybrydowe spotkania b2b oraz prezentację produktów.

Program TAIWAN EXPO in EUROPE

Dla kogo?

Giełda kooperacyjna adresowana jest przede wszystkim do firm zainteresowanych nawiązaniem międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy.

Jak to działa?

Hybrydowe spotkania b2b odbędą się w dniach 10-12 czerwca 2024 r. w godzinach 10-18 (CET)

 • online spotkania nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach,
 • stacjonarnie – na terenie Telekom Hauptstadtrepräsentanz, Französische Straße 33 w Berlinie.

Jak wziąć udział?

 • Zarejestruj się do 7 czerwca 2024 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
 • Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania – utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
 • Przeglądaj profile uczestników – przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
 • Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania – wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
 • Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

Rejestracja jest otwarta do 7 czerwca 2024 r.

Koszty

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Więcej informacji nt. spotkań udziela Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

 • Wszystko
 • Aktualności (592)
 • Wiedza (269)
 • Kalendarz (1008)
 • Centrum Wsparcia (323)
Wyszukiwanie zaawansowane

Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.