Eksport | Import | Inwestycje

Trade.gov.pl

Strona główna > Aktualności > 8 edycja programu akceleracyjnego BIND 4.0 dla międzynarodowych startupów
Artykuł

8 edycja programu akceleracyjnego BIND 4.0 dla międzynarodowych startupów

Program BIND 4.0 to inicjatywa mająca na celu wspieranie innowacji i przyspieszenie rozwoju startupów poprzez współpracę z dużymi korporacjami. Program łączy dynamiczne zespoły startupowe z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

młodzi ludzie siedzący przy stole i pracujący z komputerami

Program koncentruje się na kluczowych sektorach takich jak Intelligent Industry, Clean Energy & Sustainability, Health oraz Food i jest finansowany przez rząd baskijski i Grupę SPRI.

Firmy, z którymi współpracuje BIND 4.0

Program BIND 4.0 współpracuje z wieloma renomowanymi firmami, aby wspierać innowacje i przyspieszać rozwój startupów. Wśród partnerów korporacyjnych BIND 4.0 znajdują się duże firmy z różnych sektorów, takie jak: Mercedes-Benz, Siemens Gamesa, Iberdrola, Petronor Repsol, Michelin, Uvesco, ArcelorMittal, Enagas, Gestamp, Maier Group, Quirónsalud, FAES Farma, Coca-Cola European Partners i inne.

7 edycja BIND 4.0 i polskie startupy

W poprzedniej edycji o dofinansowanie ubiegało się ponad 700 podmiotów, w tym 14 startupów z Polski. Jeden z polskich startupów dotarł do finału.  

Zgłoszenia do udziału w programie rozpoczynają się 01.07.2024r.

Dodatkowo, będą organizowane 2 webinary-prezentacje dla kandydatów/uczestników programu:

16 lipca, 11:00 CEST (rejestracja otwarta)   

29 sierpnia, 17:00 CEST (rejestracja otwarta)   

Więcej informacji na platformie BIND

Źródło: Basque Trade and Investment Poland & Ukraine Office


Portal Promocji Eksportu używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.