Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
Agencja Marketingowa M16.pl

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Agencja Marketingowa M16.pl

Dostarczamy kompletne rozwiązania według ściśle określonych standardów. Koniec z chaotycznym działaniem, czas na wyższy poziom marketingu.

Zawodowo zajmujemy się oszczędzaniem czasu naszych Klientów. Jeżeli pojawia się jakieś pytanie lub problem z zakresu marketingu zawsze służymy radą i pomocą.

Wyróżnia nasz nieszablonowe podejście do reklamy i do każdego nowego tematu, z jakim przychodzi nam się na co dzień mierzyć.

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego Twoja firma potrzebuje, aby wyjść z cienia konkurencji :)

Ta wizytówka nie obejmuje tak obszernej treści oferty dlatego podamy, kilka elementów naszej oferty:

-kompleksowa obsługa marketingowa, czyli wszystkie ręce na pokład. W ramach działań kompleksowych, przy stałej, ustalonej kwocie jesteśmy w stanie zaproponować i zrealizować kampanię dopasowaną do potrzeb rynku.
- strony i sklepy internetowe-projektujemy, wdrażamy i przekształcamy serwisy małe i duże. Połączenie wyszukanego, kobiecego gustu i technicznej pracy męskiej części zespołu sprawia, że strony i sklepy internetowe nie tylko są piękne pod względem graficznym, ale i funkcjonalne.
- pozycjonowanie stron i sklepów-pozycjonujemy w Google od lat. Pozycjonowanie było zawsze filarem naszej agencji, jeżeli w końcu chcesz wyprzedzić swoją konkurencję, to na pewno jesteśmy w stanie pomóc.
- Grafika-projektujemy loga, strony, wizytówki, ulotki i wszystko inne co da się zaprojektować. Jeżeli chcesz mieć spójny, profesjonalny wygląd, który będzie wywoływał zachwyt u Klientów oraz konkurencji, zdaj się na nasz zespół grafików.
Pełną ofertę znaleźć można na naszej stronie.

Chcesz zaoszczędzić swój czas i rozwinąć firmę? Zainwestuj w profesjonalną obsługę i zacznij współpracować ze specjalistami.
Działalność
Typ
Usługowa
Zatrudnienie
Do 10 osób
Strona internetowa
https://www.m16.pl/
Forma prawna
Spółka osobowa
Główne rynki zainteresowania
  • Europa
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy
Branże firmy
Branże główne
Branże poboczne
Główne branże klientów


Wydarzenia, w których biorę udział