Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
Astons Nieruchomości sp. z o.o.

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Astons Nieruchomości to biuro nieruchomości z Poznania działająca na terenie tego miasta i okolic. W swojej pracy kierujemy się uczciwością i rzetelnością. Staramy się, aby każdy nasz klient, którego obsługujemy otrzymał od nas wartość dodaną w postaci zwiększonego zysku z obrotu nieruchomościami lub maksymalizację zadowolenia z wyboru danej nieruchomości.
Zajmujemy się zarówno mieszkaniami, jak i działkami budowlanymi, obiektami komercyjnymi oraz domami. Chętnie obsługujemy klientów sprzedających nieruchomość, kupujących oraz wynajmujących i najemców. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami inwestującymi w różnego rodzaju nieruchomości w Poznaniu i okolicach.
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która dysponuje potrzebną wiedzą i doświadczeniem.
Dysponujemy w naszej firmie obsługą prawną transakcji związanych z nieruchomościami. Współpracujemy z kancelariami notarialnymi i adwokackimi, a także doradcami kredytowymi w Poznaniu i architektem.
Jesteśmy firmą dbającą nie tylko o nasz wizerunek, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych klientów w zakresie sprzedaży mieszkań w Poznaniu, kupna takich mieszkań oraz sprzedaży, kuna i wynajmu wszelkich innych nieruchomości w aglomeracji poznańskiej.
Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej www.astons.pl, gdzie znajdą Państwo oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości i ciekawe artykuły na temat rynku nieruchomości w Poznaniu i nie tylko.
Zapraszamy!
Działalność
Typ
Usługowa
Zatrudnienie
Do 10 osób
Strona internetowa
https://astons.pl/
Forma prawna
Spółka kapitałowa
Główne rynki zainteresowania
  • Polska
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy
Branże firmy
Branże główne
Branże poboczne
Główne branże klientów
Oczekiwania partnerskie
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh


Zapraszamy do kontaktu!


  • Poszukuje nowych możliwości biznesowych


Wydarzenia, w których biorę udział