Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
P.H.U. FIEDOR-BIS

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Nasze przedsiębiorstwo FIEDOR-BIS istnieje na rynku od 2001 roku, swoją siedzibę mając w Chorzowie. Już od samego początku działalności, firma sukcesywnie poszerza swój asortyment oraz rozszerza możliwości w branży.

Od 2002 roku Firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż betonowych barier drogowych, co wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy, w związku z którym, w roku 2006 zarząd postanowił poszerzyć ofertę o handel płytami drogowymi na rynku wtórnym. Konsekwencją poszerzenia oferty sprzedażowej stała się konieczność zwiększenia liczby transportów samochodowych, co w krótkim czasie przyczyniło się do powstania nowej usługi oferowanej przez FIEDOR-BIS – a mianowicie drogowego transportu samochodowego do 24 ton. W firmie wprowadzono System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008. W tym samym czasie rozpoczęto procedurę certyfikacji wyrobów, której pierwszym etapem było przeprowadzenie testów zderzeniowych dla barier ochronnych. Pozytywne wyniki badań pozwoliły na wdrożenie systemu Zakładowej Kontroli Produkcji. Kolejnym krokiem było uzyskanie znaku CE oraz dostosowanie parametrów produktu do zharmonizowanej normy PN-EN 1317 i wprowadziliśmy do sprzedaży nowe bariery o poziomie powstrzymywania N2.

W 2011 roku zmieniła się podstawa prawna firmy w wyniku przekształcenia się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. W tym samym roku, po pozytywnie zakończonych testach zderzeniowych, wprowadzone zostają na rynek nowe produkty: systemy barier na poziomie powstrzymywania H2.

Rok 2013 przyniósł nowe wyzwania. Zainicjowany został proces wdrożenia nowego opatentowanego wyrobu – polietylenowej bariery ochronnej SOFIBOX. Dzięki funduszom z Unii Europejskiej oraz we współpracy z Wojskową Akademią Techniczną firma rozpoczęła procesy projektowe i symulacje testów zderzeniowych nowego produktu. Kolejnym etapem była współpraca z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów oraz uzyskanie przez nas dofinansowania w ramach projektu Innowacyjna Gospodarka, co w konsekwencji pozwoliło na dalszy rozwój procesu wdrażania nowego wyrobu. Dzięki temu programowi przeprowadzone zostały testy zderzeniowe zakończone sukcesem, których wyniki jednoznacznie określają spełnienie warunków normy PN-EN 1317 przez polietylenową barierę SOFIBOX.

Wysoka jakość oferowanych produktów i usług ukierunkowuje Zarządu Firmy na działania, którym przyświeca motto:

POPRZEZ ZASTOSOWANIE NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ ORAZ STAŁĄ DBAŁOŚĆ O PODNOSZENIE JAKOŚCI NASZYCH USŁUG, STAJEMY SIĘ GODNYM ZAUFANIA PARTNEREM DLA NAJWIĘKSZYCH W BRANŻY BUDOWNICTWA DROGOWEGO FIRM W POLSCE. A NASZE DZIAŁANIA STAJĄ SIĘ GWARANCJĄ ZADOWOLENIA NASZYCH KLIENTÓW.
Działalność
Typ
Handlowa
Zatrudnienie
Od 10 - 50 osób
Strona internetowa
www.fiedor-bis.pl
Forma prawna
Indywidualna działalność gospodarcza
Główne rynki zainteresowania
  • Europa
  • Azja
  • Australia i Oceania
  • Ameryka Południowa
  • USA
  • Afryka
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy
Branże firmy
Branże główne
Branże poboczne
Główne branże klientów
Oczekiwania partnerskie
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
  • Poszukuje nowych możliwości biznesowych
  • Szukam partnera biznesowego
  • Szukam przedstawicielstwa handlowego


Wydarzenia, w których biorę udziałAdres
Polska
KOSCIUSZKI 63
CHORZÓW
41-503
Tel: +48 +48 502 389 575
E-mail: fiedor-bis@wp.pl
Regon : 276442936
VAT UE : 627-106-39-32


Oferty
które mogą Cię zainteresować