Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
C4D Sp. z o.o.

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Spółka C4D jest biurem handlowym jednych z największych i najnowocześniejszych fabryk mebli tapicerowanych i materacy w Europie. Reprezentujemy grupę trzech firm: Com40, Correct oraz EBI. Nasza działalność ma zasięg globalny i posiadamy produkcję w Nowych Skalmierzycach (okolice Kalisza) oraz w Stanach Zjednoczonych (Danville, Wirginia). Zatrudniamy ponad 3 600 osób a nasze Firmy zajmują obszar ponad 240 000 m2. Obecnie produkujemy około 4 000 sof oraz 7 000 materacy dziennie, co oznacza roczną produkcję ok. 1 mln sof (i innych mebli tapicerowanych) oraz ponad 2 mln materacy.

W ciągu kilkunastu lat rozwoju rozszerzyliśmy zakres produkcyjny naszych Firm doprowadzając do coraz głębszej integracji pionowej. Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku jako producent mebli tapicerowanych i materacy a następnie stopniowo rozszerzyliśmy naszą produkcję o komponenty potrzebne do wytworzenia tych produktów, takie jak pokrowce, włóknina, pianka, lateks, sprężyny bonelowe i kieszeniowe oraz drut. Celem dostosowania się do oczekiwań naszych Partnerów bezustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które poprawiłyby naszą wydajność i procesy produkcyjne. Każdego roku chcemy oferować naszym Partnerom i Klientom bardziej konkurencyjne ceny – to nasza filozofia w biznesie.

Z każdym Partnerem pracujemy indywidualnie, co umożliwia nam lepsze zrozumienie potrzeb Jego i Jego Klientów. Dzięki temu możemy wypracować produkt , który będzie dla Niego odpowiedni pod względem jakości oraz ceny. Możemy realizować duże zamówienia i produkcję masową, ale współpracujemy również z markami premium, które wymagają jednostkowej produkcji mebli. Duzi Partnerzy wymagają regularnych i szybkich dostaw – jesteśmy w stanie zaspokoić te potrzeby ze względu na utrzymywanie odpowiedniego zapasu magazynowego oraz bardzo efektywnie zarządzane procesy logistyczne. Dziennie nasze Fabryki opuszcza ponad 100 samochodów ciężarowych. Kładziemy duży nacisk na kontrolę jakości i jesteśmy świadomi, iż nawet produkty klasy ekonomicznej muszą cechować się powtarzalną i dobra jakością. Posiadamy certyfikat FSC® poświadczający, że produkowane w Fabryce meble nie przyczyniają się do niszczenia środowiska naturalnego, łamania praw Pracowników, nielegalnego wykorzystania zasobów naturalnych, czy ubożenia bioróżnorodności ekosystemów leśnych.

Logistyka
Nasz magazyn jest w pełni zautomatyzowany i posiada zintegrowany system transportu wewnętrznego. Nasze zdolności magazynowe wynoszą ok. 4 000 kontenerów. Pozwala nam to na utrzymywanie zapasów zadedykowanych dla poszczególnych Partnerów oraz szybkie dostawy na terytorium całej Europie i świata.

Produkcja lateksu
Wykorzystujemy proces produkcji ciągłej Dunlop do wylewu blatów lateksowych. Możemy wyprodukować lateks zgodnie z życzeniami Partnera dostosowując poziom lateksu naturalnego i syntetycznego. Formatki oraz blaty lateksowe mogą być produkowane w różnych wymiarach, grubościach oraz twardościach.

Produkcja sprężyn
Jesteśmy liderem rynkowym w zakresie produkcji sprężyn kieszeniowych oraz bonelowych. Dysponujemy własną produkcją drutu z którego wytwarzamy również formatki z mini sprężyn kieszeniowych oraz sprężyny strefowe. Oferujemy je w różnych wysokościach i konfiguracjach , włącznie z formatkami z płaskimi ramkami pozwalającymi na rolowanie.

Magazyn i Logistyka
Wychodząc naprzeciw naszym Partnerom oraz wspierając Ich w procesach logistycznych, mających na celu zagwarantowanie Nasz magazyn jest w pełni zautomatyzowany i posiada zintegrowany system transportu wewnętrznego. Nasze zdolności magazynowe wynoszą ok. 4 000 kontenerów. Pozwala nam to na utrzymywanie zapasów zadedykowanych dla poszczególnych Partnerów oraz szybkie dostawy na terytorium całej Europie i świata.

OFERTA
Meble tapicerowane
Montaż mebli tapicerowanych opiera się na zapewnieniu rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami naszych Partnerów I Ich Klientów i uzależniony jest od wymaganej jakości oraz ceny. Nasza oferta obejmuje tapicerowane sofy, sofy z funkcją, fotele, narożniki, wezgłowia, łóżka oraz inne meble tapicerowane zgodne z indywidualnymi projektami naszych Partnerów. W całej produkcji wykorzystujemy komponenty produkowane wewnątrz Firmy, w tym własne pianki, włókninę, sprężyny oraz pokrowce.

Materace
Jesteśmy światowym liderem w zakresie produkcji wszystkich rodzajów materacy. Produkując wiele komponentów składowych materaca oraz wykorzystując ekonomię skali możemy zaproponować naszym Partnerom bardzo atrakcyjne ceny. Nasza oferta obejmuje materace piankowe, lateksowe, sprężynowe oraz odwracalne, jak również podstawy pod materace. Dodatkowo produkujemy nakładki na materace i ochraniacze.

Meble ogrodowe
Konsekwentnie pracujemy nad rozwojem oferty, w związku z czym nasze Fabryki rozpoczną produkcję mebli ogrodowych jeszcze w tym roku.
Podczas największych w Europie targów – Spoga + Gafa 2013, poświęconych branży ogrodowej, będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasze pierwsze kolekcje mebli. Oferta obejmie meble ogrodowe tapicerowane oraz wykonane z tekstyliny oraz techno rattanu.
Modele mebli które zaprezentujemy podczas targów zostały zaprojektowane przez nasz zespół i będą dostępne w ofercie handlowej na rok 2014. Ponieważ nasza Firma angażuje się w promowanie młodych i zdolnych projektantów, niektóre kolekcje zostały zaprojektowane przez polskich studentów którzy z nami współpracują.
Działalność
Typ

Nie wybrano

Zatrudnienie

Nie wybrano

Strona internetowa
www.c4dfurniture.com
Forma prawna

Nie wybranoWydarzenia, w których biorę udział