Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTampodruk na gadżetach reklamowychen
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Bogusław Maniak
bogdan@bodman.com.pl
Tel: +48512477538
https://www.bodman.com.pl

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Usługa druku tamponowego na przedmiotach typy gadżety reklamowe jak również na przedmiotach powierzonych przez klienta.
mpodruk daje ogromne możliwości druku zwłaszcza na przedmiotach o nieregularnych kształtach, takich jak: długopisy, ołówki, wypukłe lub wklęsłe płaszczyzny na gadżetach reklamowych. Bardzo istotnym czynnikiem w druku tamponowym jest odpowiedni dobór farby do znakowanego przedmiotu, dzięki któremu nadruk staje się praktycznie nieusuwalny.
Metodą to możemy znakować wszelkiego rodzaju plastiki, metale, papier, karton, drewno itp., możliwości są praktycznie nieograniczone.

Ze względu na prostotę techniki tampodruku możliwe jest znakowanie dużej ilości artykułów reklamowych w krótkim czasie, co znacznie zmniejsza czas realizacji zamówień. Nadruki tamponowe charakteryzują się bardzo wysoką rozdzielczością, nawet drobne napisy (wysokość czcionki ok 3mm) pozostają czytelne.

Największą cechą odróżniającą tampodruk od innych technik jest możliwość brandowania na dowolnym kształcie przedmiotu i powierzchni – zarówno wklęsłych, wypukłych, wygiętych, nierównych i o porowatej lub nadzwyczajnie gładkiej powierzchni.

Tampodruk może być stosowany na praktycznie każdym materiale. Plastik, metal, szkło, ceramika, tkaniny lub nawet żywność mogą być logowane przy pomocy tej wszechstronnej metody. Druk tamponowy stworzono i zaprojektowano do druku na małych zakrzywionych powierzchniach takich jak długopisy, czy inne przedmioty o nietypowych kształtach, których w inny sposób nie można było oznakować. Jest to metoda druku, która ma jedno ograniczenie, a mianowicie wielkość zadruku nie może być duża.

Wykonujemy profesjonalne nadruki tampodrukowe przy użyciu specjalistycznych maszyn. Nasze moce produkcyjne sięgają kilkanaście tysięcy sztuk dziennie.


CPV


  • Drukarskie usługi wykańczalnicze

Załączniki
Typ oferty
Kooperacja
Kraj
Polska
Termin składania ofert
22.03.2021
Ważna od
15.03.2021
Branże
Poligraficzne,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE