Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOrtalion

Water proof materialsen pl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Mariusz Giwierski
biuro@punkttapicerski.pl
Tel: 530 515 512
www.punkttapicerski.pl

Język komunikacji:
Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Ortalion jest lekką tkaniną o właściwościach przeciwdeszczowych, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako tkanina zewnętrzna. Najczęściej wykorzystywany jest w produkcji parasoli, namiotów i markiz. Ortalion jest niezwykle mocny i odporny na zniszczenia.
Ortalion is a very popular outer fabric, because it is very light, yet durable and strong. It works great as protection against rain and sun, so it is mainly chosen as a material for umbrellas, tents and awnings. The left side of the ortalion is laminated with a silver polyurethane.

Silver Ortalion is a fine medium-woven fabric woven into subtle threads with interesting colors. These lush and intense colors make the material look very modern. The ortalion material will work both as an outer and inner fabric. Thanks to our fabric, you will create smooth transitions between rooms. The orthalion on the left side is covered with a silver layer of polyurethane, which acts as a waterproofing. Therefore, the material is resistant to UV rays, water and mold. The water stays on the surface of the smooth fabric and flows from it and dries quickly. In addition, the strong weave of the thread causes the fabric not to stretch or shrink. The very small weight of the ortalion makes it possible to successfully use it for light curtains that protect against solar rays.


Informacje uzupełniające

Ortalion to bardzo popularna tkanina zewnętrzna, dlatego że jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała i mocna. Świetnie sprawdza się jako ochrona przed deszczem i słońcem, więc wybierana jest głównie jako materiał na parasole, namioty i markizy. Lewa strona ortalionu laminowana jest srebrnym poliuretanem.
Ortalion Silver jest drobną tkaniną o średniej grubości wplecioną w subtelne nici o ciekawej kolorystyce. Te soczyste i intensywne kolory sprawiają, że materiał wygląda bardzo nowocześnie. Materiał ortalionowy sprawdzi się zarówno jako tkanina zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Dzięki naszej tkaninie stworzysz płynne przejścia pomiędzy pomieszczeniami. Ortalion z lewej strony pokryty jest srebrną warstwą poliuretanu, która działa jak hydroizolacja. Dlatego też materiał jest odporny na promienie UV, na wodę oraz pleśń. Woda pozostaje na powierzchni gładkiej tkaniny i spływa z niej i jednocześnie szybko schnie. Ponadto mocny splot nici powoduje, że tkanina nie rozciąga się ani nie kurczy. Bardzo mała gramatura ortalionu sprawia, że z powodzeniem można go wykorzystać do lekkich zasłon chroniących przed promieniami słonecznymi.CPV


  • Tkaniny tapicerskie

Załączniki
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
09.10.2019
Ważna od
12.04.2019
Branże
Tekstylia,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE

Inne oferty i przetargi

Skaj tapicerski


Skaj tapicerski to tkanina obiciowa wysokiej jakości, która przez długie lata pozostaje w dobrej kondycji. Skaj jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwo się czyści i jest nieprzemakalny. Materiał wyróżnia ...

branże: Tekstylia
data: 09.10.2019 - 06.04.2020  

Zobacz więcej ofert