Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSerwis naczep

Aufliegerservice

Service of semi-trailersde en pl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Adres firmy ogłaszającej ofertę
KMG Truck
65-127 Zielona Góra
Gorzowska 14
Polska
Osoba kontaktowa
KMG Truck
kmgtruck@wp.pl
http://www.kmgtruck.pl

Język komunikacji:
Angielski, Niemiecki, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

KMG Truck oferuje Państwu specjalistyczny serwis naczep. Nasze usługi są bardzo rozbudowane. Począwszy od wymiany opon, po naprawę ruchomych podłóg do naczep. Serwis naczep w KMG Truck to profesjonalne podejście do klienta i kompleksowa naprawa pojazdów ciężarowych. Zapraszamy do kontaktu.
KMG Truck bietet Ihnen einen fachlichen und professionellen Aufliegerservice. Unsere Dienstleistungen sind sehr umfangreich. Wir befassen uns sowohl mit dem Reifenaustausch, als auch mit spezialisierten Reparaturen wie z.B. Schubbödeservice. Komplexe Beratung und sehr gute Preise. Bitte kontaktieren Sie uns.
KMG Truck offers you specialist service of semi-trailers. Our services are very extensive.
From the replacement of the tires to repairing the movable floor to the semi-trailer. Trailer
service at KMG Truck is a professional approach to the customer and comprehensive repair
of trucks. More serwice of semi-trailers


Informacje uzupełniające

U nas naprawisz:
- zawieszenie
- ruchomą podłogę
- centralny układ smarowania
- agregat chłodniczy
- plandekę
- układy ABS i EBS
- elektrykę
Dodatkowo wymieniamy płyny, klocki hamulcowe, opony etc.Informacje uzupełniające

Sie lassen bei uns reparieren:
- Aufhängung
- bewegter Boden
- Zentralschmieranlage
- Kühlaggregate
- Plane
- ABS- und EBS-Systeme
- elektrische Systeme
Darüber hinaus ersetzen wir Flüssigkeiten, Bremsbeläge, Reifen usw.Informacje uzupełniające

You can repair:
- suspension
- moving floor
- central lubrication system
- chiller unit
- tarpaulin
- ABS and EBS systems
- electrician
In addition, we replace liquids, brake pads, tires, etc.CPV


  • Usługi naprawcze i konserwacyjne

Załączniki
Pliki


pdf | 1.87 MB
Pobierz
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
10.10.2018
Ważna od
10.04.2018
Branże
Pozostały sprzęt transportowy,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE

Inne oferty i przetargi

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal


Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w całej Europie. Minimalna ilość rolek: 72 szt.

branże: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
data: 21.10.2020 - 19.04.2021  

Cabin Cruiser


Cabin cruisers are motorboats with a comfortable cabin for at least 2 people. The boat is equipped with a galley with a burner, fridge and sink with running water. Additional options on cabin cruiser boats are heating, air-conditioning, thrusters, toilet, shower etc. Powerboats built on a plan...

branże: Statki i łodzie
data: 05.08.2020 - 01.02.2021  

Zobacz więcej ofert