Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Schodowy czujnik optyczny 100cm 12V - ALFA smartLEDs



pl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Roman Jarocki
web@apacheta.pl
Tel: +48608009009
http://smartleds.pl

Język komunikacji:
Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Schodowy czujnik optyczny ALFA smartLEDs 100cm do LED 12V z wyjściem OC. Regulowany zasięg, wąski kat detekcji, a także mikroprocesorowa obróbka sygnału, eliminująca zakłócenia, powodują, że czujnik jest bezkonkurencyjny na rynku wśród czujników schodowych. Czujnik odległości lub czujnik ruchu.


Informacje uzupełniające

Schodowy czujnik optyczny ALFA smartLEDs to jednoelementowy czujnik odbiciowy, wykrywający obiekty w ustalonym zakresie. Regulowany zasięg do 100 cm, wąski kat detekcji, a także mikroprocesorowa obróbka sygnału, eliminująca zakłócenia, powodują, że czujnik jest bezkonkurencyjny na rynku wśród czujników schodowych. Czujnik potrafi adaptować się do się do warunków otoczenia, posiada 2 tryby pracy: odległości lub ruchu. Jest to czujnik jednoelementowy i może być stosowany do schodów zabudowanych tylko z jednej strony lub ażurowych.
Może współpracować z urządzeniami sterowanymi wyjściem OC, w szczególności ze sterownikami schodowymi oświetlenia LED smartLEDs.



CPV


  • Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne', 'oświetlenie
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
07.01.2018
Ważna od
11.07.2017
Branże
Oświetlenie, Pozostały sprzęt elektryczny, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Maszyny i urządzenia, Budownictwo,
Nabywcy poza granicami kraju
NIE