Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPortal Promocji Eksportu (PPE)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja MRPiT | 2018-03-28 12:58:39
portal promocji eksportu, trade.gov.pl

trade.gov.pl to serwis przeznaczony dla polskich eksporterów, zagranicznych kontrahentów, zagranicznych inwestorów i polskich inwestorów na rynkach zagranicznych.

Celem Portalu jest stworzenie jednego punktu wejścia dla eksporterów i inwestorów oraz zapewnienie w jednym miejscu spójnego systemu informacji dla eksporterów i inwestorów o warunkach eksportu oraz prowadzenia działalności gospodarczej w kraju i za granicą, jak również o instytucjach i dostępnych instrumentach wsparcia poprzez:

 • utworzenie platformy wysokiej jakości informacji na temat eksportu w jednym miejscu,
 • pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
 • umożliwienie bezpośredniej interakcji polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

 

Z Portalu dowiesz się jakie branże i kierunki eksportu są wspierane przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

 

Serwis spełnia też rolę wyszukiwarki:

 • obszernej bazy codziennie aktualizowanych zapytań i przetargów ze świata,
 • polskich ofert eksportowych,
 • wizytówek polskich przedsiębiorstw,
 • imprez targowo-wystawienniczych na świecie,
 • ważnych wydarzeń w Polsce.

 

Jak się z nami skontaktować, aby uzyskać:

 • informację dotyczącą promocji eksportu - skorzystaj z formularza kontaktowego.
 • informację dotyczącą danego rynku lub regionu - skorzystaj z formularza kontaktowego wybierając poszczególne ZBH/WPHI.
 • informację dotyczącą Branżowych Programów Promocji wejdź na stronę dedykowaną programom branżowym.
 • informację dotyczącą rynków perspektywicznych - wejdź na stronę dedykowaną rynkom perspektywicznym.
 • dostęp do zweryfikowanych przez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) - zagraniczne placówki Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii informacji oraz niepublikowanych nigdzie zapytań ofertowych z całego świata zarejestruj się poprzez formularz rejestracyjny.

 

Historia

Portal Promocji Eksportu został uruchomiony we wrześniu 2015 roku i powstał w wyniku połączenia trzech portali: www.trade.gov.pl, www.coie.gov.pl i www.eksporter.gov.pl. W jednym miejscu znalazła się koordynacja działań informacyjno-promocyjnych, w tym:

 • możliwość łatwego sortowania i selekcjonowania informacji z Zagranicznych Biur Handlowych, Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji oraz 15 Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów,
 • informacje ze wszystkich województw odnośnie wspieranych kierunków i działań promocyjnych w perspektywie finansowej 2020,
 • informacja o wszystkich punktach kontaktowych odnośnie promocji gospodarczej,
 • jednolita promocja Marki polskiej gospodarki (MPG).

***

Portal Promocji Eksportu powstał w związku z realizacją projektu PO IG, 6. Oś priorytetowa: Polska gospodarka na rynku międzynarodowym, Działanie 6.5: Promocja polskiej gospodarki, Poddziałanie 6.5.1 Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych i będzie modernizowany w związku z realizacją projektu wybieranego w trybie pozakonkursowym PO IR, 3. Oś priorytetowa: WSPARCIE INNOWACJI W PRZEDSIĘBIORSTWACH Działanie 3.3: Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Poddziałanie 3.3.2: Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Leather Gloves Tokyo

Our soft grain Leather Driving Gloves to provide protection during a variety of activities incl...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Handel, Transport i logistyka, Budownictwo, Energia i surowce odnawialne, Meble Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert