Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZamówienia organizacji międzynarodowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-02 15:21:24
zamówienia publiczne, przetargi, organizacje międzynarodowe, ekspansja zagraniczna, strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, eksport, inwestycje, onz, nato, unido, oecd, ministerstwo przedsiębiorczości i technologii, mpit, procedury przetargowe, oferty przetargowe

W ramach działań ukierunkowanych na zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorców w rynku zamówień organizacji międzynarodowych MRPiT utworzyło stronę, na której prezentowane są informacje o procedurach przetargowych, poszukiwanych towarach i usługach, a także publikowane są oferty przetargowe.

Jednym z priorytetów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju jest wspieranie zagranicznej ekspansji polskich przedsiębiorstw. Obejmuje, nie tylko tradycyjne wspieranie eksportu i inwestycji, lecz również działania ukierunkowane na zwiększenie uczestnictwa polskich firm w rynku zamówień organizacji międzynarodowych. Udział naszych przedsiębiorców w tym rynku jest na chwilę obecną niewielki i niesatysfakcjonujący, w porównaniu do ich potencjału.

 

Organizacje międzynarodowe, a jest ich ok. 8 tysięcy jak np. ONZ, NATO, UNIDO, OECD itp., realizują wiele różnych projektów na terenie całego świata i stale poszukują dostawców towarów i usług. Dostawcy wybierani są konkurencyjnie w wyniku udziału w przetargach. Każdego roku ogłaszanych jest setki przetargów o wartości ponad 50 miliardów USD. Przedsiębiorstwa ubiegające się o udzielenie zamówienia mają szansę nie tylko na zdobycie atrakcyjnego i wiarygodnego klienta, lecz również na uzyskanie dostępu do nowych rynków zbytu.

 

W ramach działań ukierunkowanych na zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorców w rynku zamówień organizacji międzynarodowych Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii utworzyło stronę, na której prezentowane są informacje o procedurach przetargowych, poszukiwanych towarach i usługach, a także publikowane są oferty przetargowe.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

SportRebel Poznań - sklep hokejowy

Sklep sportowy SportRebel w Poznaniu prowadzi sprzedaż sprzętu hokejowego. W sklepie znajduje się...
Polska - Poznań 2021-07-29 Dodał: Janina Cukierska Sprzęt sportowy Zobacz ofertę

Dodatki do domu - nicehome.pl

Zapraszam do sklepu internetowego nicehome.pl, gdzie znajdziecie państwo dodatki do domu w różnyc...
Polska - WROCŁAW 2021-07-19 Dodał: Bartłomiej Ćwiąkała Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Księgowość dla spółki

Pełna księgowość dla spółek - usługa realizowana przez Kancelaria Clear
Polska - Warszawa 2021-07-05 Dodał: Arkadiusz Boruc Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert