Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZamówienia organizacji międzynarodowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-02 15:21:24
zamówienia publiczne, przetargi, organizacje międzynarodowe, ekspansja zagraniczna, strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, eksport, inwestycje, onz, nato, unido, oecd, ministerstwo przedsiębiorczości i technologii, mpit, procedury przetargowe, oferty przetargowe

W ramach działań ukierunkowanych na zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorców w rynku zamówień organizacji międzynarodowych MRPiT utworzyło stronę, na której prezentowane są informacje o procedurach przetargowych, poszukiwanych towarach i usługach, a także publikowane są oferty przetargowe.

Jednym z priorytetów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju jest wspieranie zagranicznej ekspansji polskich przedsiębiorstw. Obejmuje, nie tylko tradycyjne wspieranie eksportu i inwestycji, lecz również działania ukierunkowane na zwiększenie uczestnictwa polskich firm w rynku zamówień organizacji międzynarodowych. Udział naszych przedsiębiorców w tym rynku jest na chwilę obecną niewielki i niesatysfakcjonujący, w porównaniu do ich potencjału.

 

Organizacje międzynarodowe, a jest ich ok. 8 tysięcy jak np. ONZ, NATO, UNIDO, OECD itp., realizują wiele różnych projektów na terenie całego świata i stale poszukują dostawców towarów i usług. Dostawcy wybierani są konkurencyjnie w wyniku udziału w przetargach. Każdego roku ogłaszanych jest setki przetargów o wartości ponad 50 miliardów USD. Przedsiębiorstwa ubiegające się o udzielenie zamówienia mają szansę nie tylko na zdobycie atrakcyjnego i wiarygodnego klienta, lecz również na uzyskanie dostępu do nowych rynków zbytu.

 

W ramach działań ukierunkowanych na zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorców w rynku zamówień organizacji międzynarodowych Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii utworzyło stronę, na której prezentowane są informacje o procedurach przetargowych, poszukiwanych towarach i usługach, a także publikowane są oferty przetargowe.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Podłogarnia | Podłogi Olsztyn | Panele | Drzwi

Podłogarnia to Lider sprzedaży i montażu drzwi i podłóg w Olsztynie. Posiadamy najlepszy team mon...
Polska - OIsztyn 2021-09-22 Dodał: Sebastian Nowak Wyposażenie wnętrz, Drzwi i okna, Meble Zobacz ofertę

Agencja Reklamowa Olsztyn | Studio Reklamy | Agencja Marketingowa | Reklama Olsztyn

Agencja Reklamowa z Olsztyna oferuje profesjonalne usługi reklamowe dla firm z Olsztyna, jak i ca...
Polska - Olsztyn 2021-09-20 Dodał: Sebastian Wieczorek Media i reklama Zobacz ofertę

Work trousers Jordan

Composition of the material 65% polyester 35% cotton, weight 280. Reinforced knees with the possi...
Polska - WĘGRÓW 2021-09-15 Dodał: Paula Zdunek Media i reklama, Budownictwo, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert