Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZamówienia organizacji międzynarodowych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-02 15:21:24
zamówienia publiczne, przetargi, organizacje międzynarodowe, ekspansja zagraniczna, strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju, eksport, inwestycje, onz, nato, unido, oecd, ministerstwo przedsiębiorczości i technologii, mpit, procedury przetargowe, oferty przetargowe

W ramach działań ukierunkowanych na zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorców w rynku zamówień organizacji międzynarodowych MRPiT utworzyło stronę, na której prezentowane są informacje o procedurach przetargowych, poszukiwanych towarach i usługach, a także publikowane są oferty przetargowe.

Jednym z priorytetów Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju jest wspieranie zagranicznej ekspansji polskich przedsiębiorstw. Obejmuje, nie tylko tradycyjne wspieranie eksportu i inwestycji, lecz również działania ukierunkowane na zwiększenie uczestnictwa polskich firm w rynku zamówień organizacji międzynarodowych. Udział naszych przedsiębiorców w tym rynku jest na chwilę obecną niewielki i niesatysfakcjonujący, w porównaniu do ich potencjału.

 

Organizacje międzynarodowe, a jest ich ok. 8 tysięcy jak np. ONZ, NATO, UNIDO, OECD itp., realizują wiele różnych projektów na terenie całego świata i stale poszukują dostawców towarów i usług. Dostawcy wybierani są konkurencyjnie w wyniku udziału w przetargach. Każdego roku ogłaszanych jest setki przetargów o wartości ponad 50 miliardów USD. Przedsiębiorstwa ubiegające się o udzielenie zamówienia mają szansę nie tylko na zdobycie atrakcyjnego i wiarygodnego klienta, lecz również na uzyskanie dostępu do nowych rynków zbytu.

 

W ramach działań ukierunkowanych na zwiększenie uczestnictwa polskich przedsiębiorców w rynku zamówień organizacji międzynarodowych Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii utworzyło stronę, na której prezentowane są informacje o procedurach przetargowych, poszukiwanych towarach i usługach, a także publikowane są oferty przetargowe.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.przetargi-miedzynarodowe.gov.pl.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Czapki z haftem

Jedne z gadżetów odzieżowych, noszonych przez cały rok to czapki z haftem. Wiosną, latem i jesien...
Polska - ŻARY 2020-01-10 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Bluzy reklamowe z nadrukiem

Uzupełniają garderobę zatrudnionej kadry, a są to bluzy reklamowe z nadrukiem,mogą być też eksklu...
Polska - ŻARY 2019-12-20 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

długopis strzykawka

To pozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą się wyróżniać. Długopis strzykawka z miarką jest cieka...
Polska - ŻARY 2019-10-28 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert